Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy gyorsan...

Mit tegyek, hogy gyorsan nőjön a hajam? Mennyi idő mire vissza nő? Segítség!

Figyelt kérdés
Gyönyörű, hosszú dús, göndör hajam volt, aztán gondoltam elmegyek fodrászhoz kicsit megszedetem, hadd erősödjön. Elmentem, mondtam, hogy tépje meg a tetejét, ő meg fogta, vette a felső réteget, és leb.szta vágta...:""(((( Mit tegyek???? Olyan szép volt, mindenki dicsérte, és most van egy maréknyi a régi hosszú hajból, a többi van 1-2 dm hosszúságú, mit tegyek? Könyörgöm, valaki valami praktikát.:"""((((((
2012. dec. 2. 20:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A ricinusolajat én is tudom ajánlani. Havi 1 helyett 2-2,5 centit nő a hajam tőle. Használd bátran!
2012. dec. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Kedves kérdező, én nem hibáztatlak, sajnos rengeteg a hentes fodrász! Főleg a mesterfodrászok hajlamosak arra, hogy nem figyelnek oda a vendég kérésére, hanem azt csinálják, ami nekik tetszik... tisztelet a kivételnek!

Ami a gyorsabb hajnövekedést illeti, igenis lehet érte tenni! Először is szedj vitamint ( C, B, A, E), ami támogatja a haj-bőr-köröm egészségét! Másodszor van egy ampulla, pontosabban BES ginseng ampulla a neve, amit fodrászkellékesnél tudsz beszerezni. Csökkenti a hajhullást, táplálja a hajhagymákat és segíti a növekedést. A szaga nem jó, de azzal ne törődj, ha este mosol hajat, reggelre elillan! Ettől a szokásos havi 1 cm helyett a dupláját hozza be hosszon. Harmadik lépésként nagyon ajánlom a kombucha teát! Naponta egy-két pohárral kell meginni( doboz hátulján olvasd el az adagolást) 2 hónapon keresztül és a hajnövekedés mellett még rengeteg jótékony hatással bír, majd meglátod. :) Ha ezt a három lépést követed, nagyon gyorsan elfelejtheted a rossz fodrászt!

2012. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12-es válaszolótól kérdezném (elnézést kérdező, hogy így belekontárkodom), hogy ezt a kombucha teát hol lehet megvásárolni? Eddig csak internetes rendelést láttam és nagy kiszerelésben. Bioboltban kapható?


Egyébként nem ide tartozik, de én is észrevettem, hogy az úgymond nagyon tapasztalt fodrászok azt hiszik, hogy nekik már annyira megvan a rutin meg az évek, hogy nyugodtan dolgozhatnak gyorsan, odafigyelés nélkül. Korábban fodrásszal festettem a hajam, és ugyan nagyon gyorsan dolgozott, de cserébe mindenem, még a ruhám is olyan lett! Napokig tiszta festékes voltam. Pár évvel ezelőtt ezzel leálltam és magam festem. Láss csodát: a hajamon kívül más nem lesz festékes, van, hogy utcai ruhában festem be, mert azt se fogom össze. Szóval ja, vigyázni kell a fodrászokkal...

2012. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
13-asnak: Íííígy van. Én is magamnak festem. Olcsóbb, kevesebb hajam hullajtom el, mert nem tépem a fésűvel közben és nem lesz festékes az arcomtól elkezdve minden.... Egyébként én szolnoki vagyok és itt a Herbária biobolt üzletekben lehet kapni kombucha teát. A csipkebogyósat szoktam venni, de azt hiszem van más fajta is. Két evőkanálnyit szoktam feloldani 3 dl vízben, mert nekem a javaslat szerinti 3 ek 2 deciben nagyon tömény, de így is ugyanúgy használ. :)
2012. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!