Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy gyorsan...

Mit tegyek, hogy gyorsan nőjön a hajam? Mennyi idő mire vissza nő? Segítség!

Figyelt kérdés
Gyönyörű, hosszú dús, göndör hajam volt, aztán gondoltam elmegyek fodrászhoz kicsit megszedetem, hadd erősödjön. Elmentem, mondtam, hogy tépje meg a tetejét, ő meg fogta, vette a felső réteget, és leb.szta vágta...:""(((( Mit tegyek???? Olyan szép volt, mindenki dicsérte, és most van egy maréknyi a régi hosszú hajból, a többi van 1-2 dm hosszúságú, mit tegyek? Könyörgöm, valaki valami praktikát.:"""((((((
2012. dec. 2. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Én ricinus olajjal kennem be a hajam,hajmosás elött.Már jó sokat nőt .A gyógyszertárban lehet kapni :)
2012. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után lehetett látni?:( Én is hallottam róla, de nem hiszek benne... Tényleg használ?
2012. dec. 2. 20:53
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a választ te is tudod, kérdező. A haj növekszik magától, nem kell ezért semmit tenned. Ez egy ilyen dolog. Idővel ismét hosszú lesz. Pusztán azért meg felesleges volt kiírnod a kérdésed, hogy sajnáltasd magad, mert balf*sz voltál és nem figyeltél a fodrásznál.
2012. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szerinted mit tudtam volna figyelni!? Egyről a kettőre levágta, köpni nyelni nem tudtam. Vizes volt, fekete hátam mögött dolgozott, úgy jár a keze a mester fodrásznak, hogy az ember nem tudja követni. De szerintem ezzel nem csak én vagyok így! Hanem sokan mások is! Én nem sajnáltatom magam, be is b.szna ha egy olyan jégcsapf.szfej sajnálatára lenne szükségem mint a tiéd! Azért kösz a választ!


Első: Köszönöm a választ, holnap elmegyek, és veszek olyan olajat.

2012. dec. 2. 22:17
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Harmadik vagyok.. Olyan rohadt fura, hogy amikor én megmondom a fodrásznak, hogy mennyit vágjon le, akkor tényleg annyit vág. Ennek ellenére szoktam is figyelni, hogy mit csinál, és ha valaminek nem úgy állna neki ahogy én elképzeltem, akkor nyilván szólnék neki azonnal. Nagyon szánalmas ez az önsajnáltatós hisztid.
2012. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Olaj nem segíti a növekedést, mivel eltömíti a pórusokat, inkább csak ártanál vele, semmiképp ne ezzel próbálkozz. Egyébként mint tudjuk a hajnövekedés genetika, ezen semmi nem változtat. Majd megnő... és máskor ilyesmit ne csinálj. Mi az hogy megszedeted hogy erősödjön? Egy hajvágástól nem erősödik a haj... ennek semmi értelme nem volt. De ne aggódj, ez csak haj, hamar vissza fog nőni.
2012. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor te nagyon különleges ember lehetsz, te egyáltalán nem vagy szánalmas. De tényleg... Én még egyetlen embert nem láttam a világon, aki meglett volna elégedve a fodrász munkájával, de ezek szerint te nagyon egyedi vagy! Örülök, hogy megismerhettem egy ilyen értelmiséget mint te! De ennyi elég is volt belőled, kérlek, kíméld meg magad a választól! Köszönööm!


Más értelmes válasznak nagyon örülnék, tippeknek, mitől nőne gyorsabban a haj. (Pakolások, tabletták... ami nektek bevált!)

2012. dec. 2. 22:42
 8/14 A kérdező kommentje:
6# Én úgy tudtam, hogy ha egy kicsit megvagdossa a fodrász, attól felfrissül a haj... De ezzel inkább azt érte el, hogy legközelebb magamnak vágom.:(
2012. dec. 2. 22:44
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyébként mindig elégedett vagyok a fodrász munkájával, pedig az mindig más. Mondjuk az is igaz, hogy azért, mert sosem vágatok új fazont, simán csak a végéből. Mutatja, hogy mennyit és többnyire rábólintok. Elég hosszú a hajam, hogy egy 5 centis vágás ne látszódjék :D

No de nem ez volt a kérdés, elnézést. Nekem bevált a ricinusolaj, látom, hogy jobban nő a hajam, mert festve van. Ricinus nélkül 6 hét alatt van egy centi lenövésem, ricivel 4 hét alatt másfél. Nem egy nagy szám, de én örülök neki :) erős és puha a hajam, nem törik annyit, nagyon jó. Én más olajjal szoktam keverni, pl olívaolaj vagy kókuszolaj. De ez a hajvégeim miatt fontos. Te használhatsz panthenolt is illetve keverheted a ricit tojással (sok benne a vitamin).

Esetleg vmi koffeines sampont is beszerezhetnél, pl Alpecin.

És ne feledkezz meg a belső táplálásról sem, mindennap zöldség, gyümölcs és fehérje (tej, tojás), heti 2-3 alkalommal répa vagy sütőtök :)

2012. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9# Nagyon köszönöm a sok tanácsot.:))
2012. dec. 2. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!