Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne nőjön...

Mit csináljak, hogy ne nőjön vissza olyan gyorsan a szőr a puncimnál?

Figyelt kérdés
Már harmadnapra borostás lesz, és akkor még nem tudom leborotválni, mert akkor meg kipattogzom tőle. Nem tudom mit tehetnék vele :/ 22/L

2012. nov. 17. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
semmit.. nem áll meg a világ ha 12 napig szőrös lesz kicsit..
2012. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1-2
2012. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

gyanta. De am nem hiszem hogy a fiút zavarná hogy 4-5 naponta szeded csak le. :D


21/F

2012. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gyantázd le.
2012. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én barátomat nem zavarja, ha borostás, mielőtt újra le tudom borotválni. Sőt, azt mondja neki borostásan is tetszik, és legalább változatosabb, ha nem mindig teljesen csupasz. :D


A legtöbb fiúnak/férfinek szerintem csak az a lényeg, hogy ne egy gondozatlan bozót legyen, hanem látszódjon rajta hogy ápolt, "kordában van tartva". Ha van párod, aki szeret, őt aztán főleg nem fogja érdekelni, ha nem mindig teljesen csupasz...

2012. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Ha csak kicsit borostás az nem gond. Attól még ki lehet nyalni!

F.

2012. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Növeszd meg fésülhetőre! Sokan szeretik. AZ a jó! Ha meg borotválod, biztos rossz irányba húzod a pengét, nem lentről felfele kell, mert akkor kipattogzik, hanem fentről lefele. A szőr növésével megegyező irányba! Nekem a gyantázástól pattogzott ki a bőrőm régebben. Borotválástól ,ha jól van csinálva nem.
2012. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
ijessz rá! szőröcske, nem jössz ki, különben jól leváglak és véged!
2012. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
milyen gyantát tudok használni? és hol tudok venni olyat?
2012. nov. 17. 13:49
 10/13 anonim ***** válasza:
egy jó tanács.... előtte jól tanuld meg használni, én olyat próbáltam amivel rákened a szőrre és van hozzá papír amivel le lehet húzni...hát b.szki nekem azzal nem jott le. Majd nem bekakáltam úgy fájt, ugyanis fél órán keresztül dorzsolni kellett vízzel meg kaparni h lejojjon róla a gyanta.. olyan veres volt a puncim mintha ostorral verték volna egy fél napig...szóval tanuld meghasználni előtte..
2012. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!