Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne nőjön...

Mit csináljak, hogy ne nőjön vissza olyan gyorsan a szőr a puncimnál?

Figyelt kérdés
Már harmadnapra borostás lesz, és akkor még nem tudom leborotválni, mert akkor meg kipattogzom tőle. Nem tudom mit tehetnék vele :/ 22/L

2012. nov. 17. 12:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyanta az intim területen durva kínzással felér... én senkinek nem is ajánlom. De ha mindenképp próbálkozni akarsz vele, akkor saját készítésű cukorgyantával, mert annál kíméletesebb nincs.


Mondjuk én 2hetente borotválom, a pasikat nem érdekli, engem nem zavar.. szóval nem értem minek kéne gyakrabban.

2012. nov. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló vok.

Én Veet hideg gyantát használok,intim területre.A többi területre mint láb,hónalj oda meg epilátort.A borotválni én sem szeretem,mert nem az h kipattogzik hanem másnapra már látni h nő vissza a szőr.Nem pasi kedvéért csinálom,hanem magam miatt.

2012. nov. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom!! Akárhányadik hozzászolonak üzenném, hogy a gyantát nem lehet leszedni vízzel!!! Anyám...még jo, h kivörösödött a p...! Krém vagy vmi olajos cuccal jön le!
2012. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!