Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nő létetekre vágtátok már le...

Nő létetekre vágtátok már le kopaszra a hajatokat?

Figyelt kérdés
Napok óta ezt fontolgatom, teljesen kimerült az idegrendszerem, sok hajam kihullot, így semmi állása nincs. Valamiért azt érzem, hogy erre van most szükségem, és hogy jót tenne. Utána vajon milyen minőségű haj nőne ki? N/22

2012. nov. 30. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, amikor depis voltam...de azóta csak tépkedem...
2012. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Ne vágasd le!! Megfogod bánni! Inkább vágass valami különlegeset:)
2012. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora a hajad, de menj el fodrászhoz, csináltass valami vagány tüsis hajat. :) Az is felfrissíti nagyon is a hajat és lehet egyszerre belevaló és nőies.
2012. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehogy levágasd!Meg fogod bánni.Szépen ápold,ma már ezer természetes lehetőség is van,akár otthon is,pl. tojásos-sörös pakolás,ricinusolaj,revalid,biovanne stb.
2012. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon meg fogod bánni hidd el
2012. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megbánod! Én is megbántam, pesig csak kicsire vágattam nem teljesen kopaszra.
2012. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!