Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hogyan szoktátok...

Lányok, ti hogyan szoktátok kontyba fogni a hajatokat úgy, hogy tartós is maradjon?

Figyelt kérdés
Nem a bonyolult, alkalmi kontyokra gondolok, hanem csak amikor feltekerik a copfot. Nekem mindig vagy csúnya lesz, vagy 1-2 óra után szét jön. Hogy lehet szépen feltekerni és rögzíteni?
2012. nov. 4. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=eYLgQk1yLuA&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=xmwBlD8xuc0

Én így szoktam. Legtöbbször ha reggel feltűzöm simán fent marad estig. Persze ezt sokat kell gyakorolni, hogy mindig pont elég szorosan tudd feltűzni.

2012. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én reggel felkötöttem még most is jó. Egyszer kellett igazítanom. Körbetekerem és hajgumit rá. Aztán egy-két hullámcsatot
2012. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

esetleg még azt is csinálhatod, hogy fogsz egy hajgumit, lófarokba összekötöd, aztán arra feltekered és ráraksz még egy hajgumit :) én így szoktam:)

de arra mindenképp figyelj, hogy olyan hajgumival fogd össze a hajad, ami szorosan pont rámegy :)

2012. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, h hlyeség, de nekem bevált és egy napig is birja a nagyondus és hosszu hajam. vannak ezek a gumikarkötők amik nagy divatok voltak idén nyáron. És azzal becsomozom a hajam egyszerű konytba és megáll. Nagyon jó suztem egy probát megér neekedis.
2012. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fenekemig ér a hajam és nagyon dús. Simán elkezdem felcsavarni, én elég magasra szoktam a kontyot csinálni, majdnem a fejtetőmre. Mikor körbetekertem önmaga körül annyiszor, hogy nem marad lógó haj, 3 hullámcsattal letűzöm a végét, és kész. Egész nap megmarad. Pedig tényleg rengeteg hajam van. Van, hogy az összegumizott hajamat tekerem így fel, azt is megtartja 3 hullámcsat.
2012. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mmano88 ***** válasza:

Én így: :)

[link]

Egy kis lakk a tetejére (mert amúgy nagyon szöszös a hajam) és estig simán kibírja.

2012. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajfáááánk, you will have an esaier life
2012. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!