Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festitek a hajatokat? Ha igen...

Festitek a hajatokat? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen és azért mert így tetszik.
2012. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert így tetszik
2012. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert utálom az eredeti, unalmas barnát. Annál bármi jobb.
2012. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert tetszik az eredeti színe.
2012. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert az eredeti színem tetszik a legjobban (voltam már tűzvörös, szőkésbarna, sötétbarna, de az eredeti világosbarna tetszik a legjobban mind közül).
2012. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen. Régen (kb. 13 éves koromtól) melírozva volt a saját barna hajam szőkével, a végén már majdnem teljesen szőke voltam. Ez eléggé tönkretette a hajam, így végül befestettem barnára (tartós hajszínezővel, nem ammóniás festékkel). Ez majdnem ugyanolyan mint az eredeti hajam, csak vöröses fénye van, nem olyan hamvas, szürkés, mint a sajátom. Azóta teljesen rendbe jött a hajam, 30 centit nőtt. Most azonban merényletre készülök ellene, csak már profi fodrásznál, profi termékekkel. Ombre hajat szeretnék. Nem akarom hidrogénszőkére festeni a végét, mint ahogy a legtöbb ombre haj készül, egy teljesen természetes végeredményt szeretnék néhány árnyalat különbséggel.
2012. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem szeretném roncsolni a hajamat,másrészt szőke hajjal hülyén érezném magam,fekete nem állna jól,vörös nem illene hozzám,a barna árnyalatai meg minek így is világosbarna hajam van,akkor jó ez.
2012. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem. Néhány éve be akartam festeni, mert nem tetszett az eredeti hajszínem. Akkoriba vagy sötétszőke vagy vörösesbarna lettem volna szívesen, bár inkább az előbbi állt volna jól. Egyébként a fodrászok szerint sötétszőke hajam van, én mondjuk inkább 'se' színűnek nevezném.

Viszont örülök, hogy akkor nem engedték a szüleim, hogy befestessem, mert akkor folyamatosan festeni kellene, ami tönkretenné a hajam, és most pénzem se igen lenne rá, a lenövés meg nagyon gáz.


Nyáron mondjuk kicsit kiszőkítettem a hajam szőkítősprayvel, és jobban is állt, mint az eredeti. Szóval nem kizárt, hogy egyszer kipróbálom még a világosabb hajszínt. De ha egy mód van rá, inkább színezővel, mint festékkel, és csak valami természetes sötétszőke árnyalatot választanék. :)

17/L

2012. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, mert az eredeti hajszínem egyáltalán nem illik hozzám. Nem részletezném, miért :D
2012. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aranyszőke hajam van, skandinávszőkével melírezem, így nagyon szép világos aranyszőke, de még mindig természetes hatású színt kapok. Álltalában fel sem szokott tűnni másoknak, hogy nem eredeti.

Sokkal jobban illik, nagyon szeretem.

Régebben vörös melírem volt, azt is szerettem, csak festés után nagyon intenzív, szinte narancssárga lett, meg kellett várni pár hajmosást, hogy lágyuljon a színe, úgy szebb volt.

2012. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!