Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált hajvégápoló?

Bevált hajvégápoló?

Figyelt kérdés
Eléggé törékeny a hajam és még nem találtam olyan hajvégápolót ami segítene ezen :\ szilikonosat nem akarok mert az ugye nem a legjobb a hajnak..azon kívül valamilyen házi praktika ? Szoktam kenni olíva-ricinusolajos mézes hajpakolással de nem igazán használ :(
2012. nov. 29. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem az avonos zöldkupakos vált csak be
2012. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szilikon ide vagy oda nekem az vált be a legjobban. A samponomban nincs, szóval a fejbőrömre nem kenem, a hajvégeim meg szerintem nem lesznek betegek tőle:D a szilikonmentesek közül egy sem vált be, de lehet csak nekem van ilyen "dróthajam":D
2012. nov. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem erre is bevált a kókuszolaj.
2012. nov. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy sima olaj, pl. kókuszolaj, vagy marad a szilikonos. Ez amúgy nem igaz, hogy a szilikon káros a hajra. Most nagy divat lett ez a természetesség mánia. A szilikonoknak sokkal több előnye van, mint hátránya, és ezt az alapján is mondom, hogy 2 évig nem használtam szilikont, most pedig nagy mennyiségben használom. Sokkal szebb a hajam, ritkábban kell vágni, nincs úgy elvékonyodva. Ismerek olyanokat, akiknek fél év szilikonmentesség után egy csomót kellett vágni a hajából, mert annyira tönkrement (extra hosszú hajról van szó, az igaz, de az egyiknek 15, a másiknak kb. 25 centit kellett vágni, csak 6 hónap után!).

Nekem amik beváltak, az a Gliss kur Oil Elixir, Avonos zöld, Balea Oil Repair.

A ricinus olajos persze, hogy nem használ, mert samponnal kell kimosni, az meg szárítja a hajat és lemossa az összes olajat. Olyan, mintha fel sem kented volna.

2012. nov. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A károsságot nem úgy értem :) hanem úgy hogy az csak "bevonja" a hajat és nem szűnteti meg a problémát..meg nem hinném hogy táplálja egy szintetikusan előállított anyaga hajat:P igen a kókuszolajról hallottam csak hát a szűz nem olcsó mulatság de mindenképpen ki fogom próbálni... meg hát ugye göndör a hajam és így még szárazabb hatást kelt..köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 30. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!