Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz van. Azt hiszem teljesen...

Gáz van. Azt hiszem teljesen tönkrement a hajam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Világos Hamvasszőke vagyok,eredetileg viszont barna hajú. Már 5 éve szőke vagyok,nem is volt semmi probléma,de nyáron egy félresikerült színezés következtében lila lett a hajam. Na most lila nem akartam maradni,ezért fél év után mikor még mindig ott volt a hajamon,le kellett szivatni,fodrász csinálta 1 hónapja. Azóta viszont egy rémálom a hajam,már a lila is betett neki.

Igazából a haj végén nincs gond,a felső rész ami szörnyű. Szálkás,erősen töredezett száraz,undorító. Teljesen el van halva..

Levágni nem lehet mert csak 1 centi egészséges rész van a frufrumnál. Lenöveszteni se tudom,mert el van halva a vége.

Az se megoldás hogy nem festem a hajam,mert szőke vagyok ezért a lenövés hamar látszik..:((

Már azon gondolkozok befestem barnára hajam,de attól még nem lesz egészséges a hajam igaz? Most nem megoldás hogy barna leszek,attól még ott marad az elhalt rész?

Mégis mit csináljak ? Gyűlölöm a hajam,már a színét is,hisz nem hamvasíthatom mert szürkére fogja be mivel el van halva.

Segítsetek légyszi,nagyon kétségbe vagyok esve.

És erre nincs semmi kence-fice,használok hajolajat,olajos sampont,balzsamot,hajpakolást mindent!!

Ilyenkor mit lehet csinálni ha fent van tönkremenve a hajam? Már nyár eleje óta ilyen..



2012. nov. 25. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A haj nem élő rész, csak bőrfüggelék, tehát rendbe tenni nem lehet, szóval szerintem fest be az eredeti színére és növeszd le. esetleg nézz valami rövid frizurát,hogy kevesebbet kelljen lenövesztened, akkor hamarabb vissza szőkülhetsz, a rövidek anyúgy is szőkében a legjobbak.
2012. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ezt csinálnám: levágnám amilyen rövidre csak lehet (és még tetszik vagy ha nem is tetszik de elmegy kategória) befesteném valami jó barna(nekem a loreal nagyon jó) hajfestékkel + revalid + minden hajmosásnál a balzsamot jó sokáig rajta hagynám.. aztán majd megnő, hány éves vagy egyébként?
2012. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát igen ez volt velem egyszer szép hosszú hajamat nyakig érőre kellett levágatni,de jól állt csak hosszú haj mániás vagyok:) És az a baj hogy nem is a hossza a gáz hanem a frufru..Ugye ez a gond azt hiába vágatnám le azt a rész akkor kb lenne 1 centi xd

Akkor ha befestem sötétebbre visszaszőkülhetek még ugye? Ha majd egészséges lesz? Tényleg ez az én hajszínem amúgy a szőke.. Mert apám hajszínét örököltem a barnát,de anyum külső jegyeit ami a szőke hajhoz áll jól amúgy.

21 éves leszek amúgy.


ilyesmi hajam volt mikor nagyon tönkrement csak a vége úgy nyak alá ért:


[link]


De hát igen,hiába vágatnám le a hajvégem ha a frufrum égett el teljesen a festéstől. Mert ugye hiába tartottam be a tőfestést mindig,frufrura azért ment akaratlanul sokszor,plusz az minidg hamarabb tönkrement:S

És igen ez a gond hogy már nem él a hajam.

2012. nov. 25. 18:36
 4/10 anonim ***** válasza:
visszaszőkülhetsz, ha lenőtt az egész, ami tönkrement.
2012. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vissza szőkülhetsz, ha lenőtt az egész, ami tönkrement.
2012. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ez nagyszerű köszönöm:)) úristen de félek a barnától,na mindegy:)) valahogy majd megszokom,csak kár hogy nem áll jól..

Már csak azt nem tudom hogy világos aranybarna vagy mahagónira fessem?:) Melyiket könnyebb utána kiszőkíteni?

2012. nov. 25. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:
a természetes hajszínedet próbáld elérni, hogy amíg le nem nő a hajad ne kelljen festeni és ,,tiszta lappal" szőkülhess újra, így tovább fogja bírni a hajad a szőkítést, mert nem lesz alapból roncsolva.
2012. nov. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

rendben:) Csak nagyon izgulok,gyerek fejjel voltam utoljára barna:))

Szőke le fogja dobni amúgy nem? Szóval először 2x kell majd befestenem?

2012. nov. 26. 00:38
 9/10 anonim ***** válasza:
de, lehet.
2012. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nahh felhívtam egy mesterfodrászt,elpanaszoltam neki a nyavajáimat,azt mondta a felül elhalt részeken már nincsenek pigmentjeim tehát nem szabad festeni. Meg hogy ha befestném akkor 1 hajmosás után le is dobná a barnát a hajamról.

Azt mondta színező pigmentes hajfestést kell alkalmazni ami ápolja is majd a hajamat,meg pigmentet is ad majd hozzá,alul ahol meg úgymond egészséges ott lehet festeni.

Hát látszik érti a dolgát,szombaton fél 10-re megyek hozzá bebarnulni,meg rendberakja a hajamat:))

2012. nov. 26. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!