Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerinted melyik termék...

Szerinted melyik termék számít "átverésnek"?

Figyelt kérdés

Pl. hajbalzsam és hajpakolás között van-e különbség ténylegesen? Elgondolkoztam, hogy beleteszik egy nagyobb tégelybe, ráírják, hogy intenzívebb ápolás, és kétszer annyiba kerül, mint a balzsam társa. Vajon tényleg van-e különbség közte?

Vagy pl. a Gliss Kur és Elseve spray-k, amik a kifésülést hivatottak könnyíteni. Számít-e vajon, hogy használod vagy sem?

Hővédő spray? Vajon az így eladott lötty tényleg védi a hajat, vagy csak egy jó pénzkereseti lehetőség egyeseknek?

Ti használtok minden félét a hajatokra, vagy elég csak sampon-balzsam kettős a szép hajért?

Nektek mi a véleményeket?Szükséges ezreket költeni ennyi termékre?


2012. nov. 22. 21:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszú, derékig érő hajam van, viszont kifejezetten kerülöm a szilikonokat, mert nagyon hamar zsírosodik tőlük a hajam. Volt anno ilyen Kallos latte hajpakolásom, mert az állítólag ilyen jó olyan jó és nagyon olcsó, hát nekem dettó ugyanannyira tört vele a hajam, mint nélküle. Nálam az olajos pakolások váltak be, konkrétan a kókuszolaj. Vele egyáltalán nem törik a hajam. Balzsamot sem használok már, mivel vizesen sosem fésülöm, szárazon meg már kilógja magát, mivel szögegyenes. Elhiszem, hogy vkinek beváltak a különböző pakolások, de én régebben sok boltit használtam és egyik sem jött be. Minddel ugyanúgy tört a hajam vége, bármit kentem rá.
2012. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!