Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nincsen valami olyan termék...

Nincsen valami olyan termék amitől nem göndörödik be a hajam?

Figyelt kérdés

Göndör hajam van...Reggel kivasalom szép egyenes elmegyek iskolába mire hazaérek már meggöndörödik...nincsen erre valamilyen termék?

Valaki tud valamit?

Megköszönném! :)



2012. nov. 5. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, maximum a fodrásznál tudsz kérni keratinos hajkiegyenesítést. Bár én azt nem vállalnám be. :/ Járj azért jobban utána ennek a témakörnek. :)
2012. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
régen nekem is voltak ilyen bajaim. enyhén göndör hajam van. :) Minden hajmosás után teszek rá a Kallos hajkiegyenesítő balzsamjából.Nem kell kimosni, csak meg kell vele szárítani a hajat. Nekem sokkal jobban tartja a hajam. Nem olyan egyenes full egyenes,mint frissen vasalva, de egyenes! :) 400 ft-ért vettem egy százasban !:)
2012. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igen, a kallos termékek, amúgy nagyon jók, ráadásul olcsók is. Nekem is van regeneráló balzsamom, de legközelebb sampont is onnan veszek, mert pakolást (ha van).

Kedves második válaszadó, tudnál nekem abban segíteni, hogy bp-n a szentendrei úti Auchanban lévő kallos boltban van-e ilyen hajpakolás/egyáltalán forgalmaznak-e?

2012. nov. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
második vagyok...hát, jó kérdés,mert Ceglédi vagyok :S de ha kallos bolt akkor tuti kell lennie :)
2012. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!