Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a rengeteg...

Mit tehetnék a rengeteg államon és az orr és száj közti részen lévő apró mitesszerek ellen?

Figyelt kérdés

Ha "kifeszítem" akkor látszik rengeteg fehér apró mitesszer van a orr és száj közötti és az állam és száj közötti részen!Már voltam kozmetikusnál aki kinyomkodta de pár nap múlva újra előjött, és nem is múlik el (nem piszkálom)!

Nem vagyok már tizenéves!



2012. nov. 20. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló gondom van, csak a homlokomon is..:/ én nekem is egyszer kinyomkodta rendesen a kozmetikus, aztán magam vettem kézbe az ügyet. amit ajánlani tudok: l'oreal triple active sminklemosó tej. kb. 2000ft a rossmannba, de megéri rászánni, mert nagyon jó! én minden este lemosom kis vattakoronggal az arcom, akkor is, ha nem tettem fel semmi alapozót, és kb egy hét alatt nagyon szép lett a bőröm! csak akkor szokott pattanásosodni, ha pár napig nem használom. próbáld ki.
2012. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nemrég Himalaya Herbals Neem maszkot használok. Kiszívja a mitesszerek nagy részét és jóval halványabbak tőle. 1400 Dm-ben, elvileg Douglasban is lennie kell.
2012. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!