Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok víz, kevesebb pattanás?

Sok víz, kevesebb pattanás?

Figyelt kérdés

Már elegem van, egy csomó mindent kipróbáltam de így is sok a pattanásom.. bevallom nem nagyon szoktam vizet inni mert már babakorom óta a gyümölcslékre lettem "rászoktatva" , a vízet kerültem.

De ha ez segítene akkor rászoknék,állandóan vizet innék!!

SZERINTETEK KEVESEBB PATTANÁSOM LESZ,HA SOK VIZET ISZOM?

És mikor lesz látható eredmény, kb?:\

( de ha valaki tud még , valami jó módszert, HELP !)


14/ L


2012. nov. 18. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Erről a vizes dologról nem tudok semmit. Viszont engem is érdekelne:)


Gondolom azt tudod, hogy nagyon kevés csokit szabad csak enni ha nem akarsz zsíros, pattanásos bőrt. Valamint vehetnél arclemosó tonikot ha zsíros a bőröd-> ez is csökkenti vmennyire a pattanások számát szóval gátolja őket. Remélem kozmetikushoz jársz.

2012. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Remélem akkor valaki segít nekünk ebben a témában.

Hát.. nem tudom mennyire tudom betartani mert imádom a csokit :)

nagyon sokfélét kipróbáltam már, és folyamatosan radirozom illetve kenegetem az arcom. kozmetikushoz, mikor időm engedi , próbálok menni .:)

2012. nov. 18. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván egészségesebb a víz, de emellett az étkezésedben is kerülnöd kell a zsíros,cukros ételeket, e mellé használj kecsketej szappant, nagyon hatásos én is használom egy jó ideje mert nekem is sok pattanásom volt és eltűntek tőle, Dm-ben tudsz venni 300-400 Ft-ért :)
2012. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csinálj házi arcpakolást. Fél csomag élesztő tej egy csöpp citromlé. Annyi tejet tegyél hogy egy pépes kenhető krémet kapj. Tedd fel a bőrödre 10-15 percig, amíg meg nem szárad, majd mosd le. Csináld meg heti többször hidd el segíteni fog :) és igen ha sok vizet iszol kevesebb lesz a pattanásod.
2012. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tapasztalatom szerint igen, de ahhoz változtatnod kell az étkezési szokásaidon is.
2012. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!