Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg igaz, ha sok tejet...

Tényleg igaz, ha sok tejet iszok, kevesebb lesz rajtam a pattanás?

Figyelt kérdés
Ezt 1 könyvben olvastam. 15/F
2011. júl. 15. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:

pont hogy az ellenkezője!!!!!


amúgy nem egészséges túl sok tejet inni, nyálkát termel

2011. júl. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! Egyébként ne egyél csokit, csipszet, mogyorót, meg egyéb olajos-zsíros-cukros cuccokat, és igyál rengeteg vizet. Az például tutira beválik.
2011. júl. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én az élesztőről hallottam,hogy eltűnteti a pattanást,de próbálni nem próbáltam.A tejet nem tudom
2011. júl. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké ezeket majd kerülöm, köszi. Nyálkát?? :O
2011. júl. 15. 00:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki egy kicsit is érzékeny rá, annak lehet még jobban kijön tőle, kozmetikusom mondta.
2011. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a tejtermékek gombát termelnek a szervezetben, ami egy szinten jó, de a túl sok tejtől, több lesz a gomba mint kéne, és csak még több pattid lesz!
2011. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fehérje túltengés okozhatja a haj túl zsírosodását, pattanásos bőrt és erős izzadást. Ez esetben nagyon nem szerencsés ha még egy kis fehérjét viszel be a tejjel.

Inkább tiszta vizet, zöld teát igyál.


Ahogy előttem mondták, a chipseket, olajban sült ételeket, zsíros cuccokat, olajos magvakat nagy menniségben szintén kerüld.

2011. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tejből nem szívódik fel a fehérje :D na de köszönöm. ;)
2011. júl. 15. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!