Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana egy jó pattaná...

Valaki ajánlana egy jó pattanás elleni krémet arcra? Ami tényleg hatékony, és 2 héten belül azért láthatóvá válik, hogy kevesebb lett?! Egy árat is kérnék, ha nem gond.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Nincs ilyen. Ha egészséges vagy (nincs hormonzavar, allergia stb.), akkor magadnak kell megfelelő krémet találni, ugyanis ha nem jót használsz, attól simán kialakulhatnak. Tanács: ne használj rá erős vegyszert.

Normál bőrre való natúrkozmetikumot vegyél, ne használj alkoholos készítményt (pl. tonik), mert szárít, és erre a bőröd zsírosodással reagál, ami pattanásokat okoz. Este használj valami gyengédebb arclemosót, reggel és napközben csak vizet (kivéve ha valamitől kimondottan piszkos leszel, mert persze azt le kell mosni). Reggel és este krémezd. Lehetőleg kerüld a sminket, ha mégsem, akkor szintén jó minőségű natúrkozmetikumot használj, és azt mosd le rendesen, ha már nem kell.


Nekem bevált a DM alverde arclemosó zselé és Aloe verás krém, 1000 Ft körül van mindkettő, de ez nem garancia rá, hogy neked is beválik.

2012. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Aknesol ecsetelő elég jól leszárítja a pattanásokat és nekem újabbak sem jöttek elő. Olyan 1000 Ft. körül van a patikában.
2012. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2012. ápr. 20. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Aknesol tényleg jó, nekem ez az egyetlen, ami tényleg használ.

A Vermix szárítókeverékről hallottam még, hogy jó, ezt DM-ben lehet kapni.

2012. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!Nekem a sószappan vált be.Két hete egy szem pattanásom sincs.Ilyet használok:

[link]

Ár ott van alatta(990 Ft).

Ha ez nem használ nézelődj bioboltokban.Sok termék van problémás bőrre.Sokan dicsérik a kénes szappant,teafa szappant,kátrány szappant,holt tengeri iszap szappant.(Ezek közül a teafa szappant próbáltam,de nekem nem vált be.)Azt tartsd szem előtt hogy mindenkinek más a bőre.Ami az enyémmel csodát tett,lehet a tieden ront.És ami nekem nem hozott változást,mint például a teafa szappan,lehet hogy az pont a te csodaszered.

2012. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!