Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznál volt már negatív...

Fodrásznál volt már negatív élményed?

Figyelt kérdés
Mi történt? Mit hoztál ki a dologból?
2012. nov. 15. 20:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, mindig negatív élménnyel jövök ki. Például legutóbb bementem egy szalonba, hogy szárítsák be a hajamat göndörre. Azt gondoltam, hogy tök egyértelmű, hogy diffúzorral szeretném (hullámos a hajam, szerettem volna, hogy szép göndör "fürtjeim" legyenek), erre kiderült, mikor már szárította a csaj a hajamat, hogy ja!, nekik nincs ilyen! Egy szalonban, ahol nem mellesleg egyszerre dolgozik 6-7 fodrász, egy sincs. Na ennyit erről.

Amúgy meg azért mindig negatív élmény, mert én növeszteni szeretem a hajamat és a sírás kerülget, hogy le kell vágatnom, amit előtte nagy gonddal ápolgattam, mert törik, szálkásodik a vége... :/

2012. nov. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt...egy kis igazitást szerettem volna a hajam végére...növesztettem, vállam alá ért picit...mondtam, hogy tépje meg mert nagyon egybeállt a vége és kész...nyesővel nekileselkedett, és kaptam egy hátul hosszu de amugy a fülemnél joval rövidebb nagyifrizurát...vagy ami ezer éve volt divah ha divat volt egyáltalán...másnap rohantam a másik akkor jol bevált fodrászhoz és vágattam egy vagány rövid frizurát...azota nagyon megválogatom h kihez megyek....és nagyon nagyon ritkán megyek...inkább megtépem saját magamnak........
2012. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy régi fodrászom a hosszú hajamból 20 centiket szokott vágni, és jól megszokta ritkítani. Ahogy láttam a földön, hogy mennyit levágott, mindig megmondtam neki, hogy ez sok volt. Mire ő: csak a ritkítás miatt. Persze, rossz volt a hajamra nézni utána, mintha alig lenne, és a copfom kerülete is alig volt a fele. Sosem jöttem el tőle elégedetten, és sosem tudott megnőni a hajam, míg hozzá jártam, mert mindig levágta. Azóta már fodrászt váltottam, vele elégedett vagyok, csak annyit vág, amennyit mondok.
2012. nov. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!