Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznál volt már negatív...

Fodrásznál volt már negatív élményed?

Figyelt kérdés
Mi történt? Mit hoztál ki a dologból?
2012. nov. 15. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Volt.Pengével vágott a hajamból.Nagyon felsértette a hajamat...

Megvártam míg valamennyire megnő,és levágattam a sérült részt.Persze idő volt ez is.

2012. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

volt bizony..mikor még nem állandó fodrászhoz jártam,hanem 1 szalonba ahol mindig máshoz kerültem..

Egyszer egy tanuló csajhoz kerültem,elején leszögeztem hogy szeretnék ezüst melírokat a hajamba,plusz tőfestés lesz csak és vágás a végén. Jó befesti a hajam (tőfestést),majd mossa meg aztán vágná. Mondom és mi lesz a melírral? Elkezdi jaa azt legközelebb akkor. Csak néztem:O Vágásból semmi!! nem látszott,a hajtövem ugyanolyan maradt,kb úgy néztem ki mint ha nem is lettem volna fodrásznál. De ez még semmi a végösszeg 8 ezer ft lett,azt hittem lehidalok nem is volt nálam annyi pénz. Még apámmal laktam csak 14 voltam,aztán mondtam neki meló után vigyen még be pénzt,de mikor meglátta a hajamat a nagy semmit nagyon mérges volt,amit nem csodálok!

Ez volt a legrosszabb élményem,ebből semmit nem tudtam kihozni igazából tanulópénz volt hogy állandó fodrászhoz kell járni. Így is teszek már 5 éve!

2012. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Csak az volt eddig.

Pontosan 6szor voltam, 2szer festetni, nem olyan lett még véletlenül sem mint akartam, a többi kép alapján frizu vágás volt, sose olyan lett, mindig rövidebb is volt vagy 5 centivel mint akartam.

Azóta magamnak festem és vágom, mindig olyan amilyenre akarom. És nagyon sokat spórolok is vele:)

2012. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmosták a hajam, leültem a fodrász székébe, és kérdezte, hogy milyen legyen. Mondtam rövidebb. Válasz (kaján röhögéssel): nem vagyok varázsló, hogy hosszabbra vágjam. Ekkor részletesen elmondtam, hogy hol szeretném rövidebbre, milyen formát gondoltam. Válasz ( szintén röhögve): ha ilyen jól értesz hozzá, miért nem csinálod meg magadnak. Én: felálltam a székből, kértem a panaszkönyvet. Mondja:nincs. Én: az baj, mert akkor gondolom működési engedély sincs. Megkaptam, beírtam a gondomat és vizes fejjel eljöttem. Egy éve volt, november végén. A csoporttársam ajánlotta ezt a fodrászt, de ilyen bunkó, tenyérbe mászó embert én még nem láttam. Sem előtte, sem utána soha nem írtam panaszkönyvbe
2012. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Hátközépig érő hajamból akartam 2-3 centit vágatni, erre vállig érőre levágta, majd lapított, mint sz.r a fűben. Szerencsére már magamnak vágom, festetni meg nem szoktam, így le van a gond:)
2012. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Júj, nem gondoltam volna, hogy ilyen élmények is vannak :( nekem szerencsére még nem volt, amin tényleg csodálkozom, mert szinte mindig másik fodrász vágja a hajam. Biofodrászatba járok, ott meg még nem láttam 2x ugyanazt az embert. Mondjuk az is igaz, hogy mindig csak vágatok (magamnak festem évek óta) és előre lebeszéljük, hogy mennyi. Ő maga mutatja, hogy annyi mehet e. Általában rábólintok. De azért vannak itt ilyen durva sztorik... az a panaszkönyves rész pedig tényleg nagyon felháborító, megértem, hogy azt tetted, amit.
2012. nov. 15. 20:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Volt hát.. azt mondtam h 3 ujjnyit vágjon a hátközépig érő hajamból, aztán addig igazítgatta a hosszúságát, hogy lett belőle lapockáig érő haj, aztán még ledöbbent, amikor megemlítettem, hogy jó rövidre sikerült a hajam(Y)
2012. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem konkrétan tönkretette a hajam. A festés még oké is volt, amíg nem döntöttem úgy, hogy szőke szeretnék lenni. Ez volt júniusban, azóta azzal küzdök, hogy a frufrum vége teljesen száraz, tudod, mint amikor már bekunkorodik mert el van égve. Na olyan. 1 nap 3x lett szívatva és 2x ráfestve.


Majd rajtam csinált egy keratinos hajkiegyenesítést, ami szintén katasztrófa lett, mivel nem hatot az égvilágos semmit, ráadásul onnan származik az égés is a hajam végén. Mivel nem tudta normálisan megcsinálni, és a hajvasalóval, mikor már vagy 5.jére ráment elégette.

Mikor ez volt, minden egyes mosásnál aznap úgy tépte a hajam SŰRŰ FOGÚ fésűvel, vizesen és szárazon egyaránt, hogy már a könnyem jött ki. persze ő nevetve mondta, hogy 'a szépségért meg kell szenvedni'.

Plusz nagyon szarul vágta le a hajam, mikor eldöntöttem, hogy rövidet szeretnék. Össze-vissza vannak a rétegek, a fejem tetején konkrétan egy rövid rétegből álló kör volt, annyira látszódott. Egyenesre vágta le az alját teljesen, és mintha rámtettek volna egy kis sapkát. Persze az alja se volt szebb, hol rövidebb, hol hosszabb. Ráadásul oldalt volt egy lyuk a hajamban, csak úgy bele lett vágva. Képet direkt vittem, persze utána én voltam az izé, mert a képen úgy van. Mondtam neki, hogy nem egészen.


Azért történt ennyiszer (mind egynél), mert rokonom, és nem akartam konfliktust. Egy ideig azonban magamnak vágtam, az jól sikerült mindig. Ott viszont azt kellett főleg kijavítani, hogy nem volt egyforma hosszúságú a hajam két oldalt, ha előreraktam, és elég szembetűnő volt.

Aztán elegem lett, és átmentem másikhoz. Amióta meglátta, hogy festve és vágva van rendszeresen, pedig nem voltam nála 3 hónapja, nem szól hozzám. Na nem mintha hiányozna.

2012. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen!

Fenékig érő hajam volt, a vége kicsit töredezett, kértem, hogy 10 cm-t vágjon le... kb 40 cm-t vágott le, most mellig ér a hajam...

2012. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nem irigylem egyik másik esetet, nekem csak annyi volt, hogy az amúgy is vékony szálú hajamat mégjobban megvékonyította, és teljesen lelapult az egész. Azt akartam hogy a lépcsőimet élénkítse fel, mert elvékonyodtak a hajvégek, meg dús hatást akartam. Az összhatás rosszabb volt, mint előtte, ezen kívül két oldalt volt egy kis eltérés , nem voltak egy pontban a lépcsők, se a hajvég.
2012. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!