Hajhullás 16/F?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és úgy vettem észre,hogy elég erősen hullik a hajam. Igaz,hogy nagyon dús és mindenki elcsodálkozik rajta,hogy mennyi, de pl egy hajmosáskor a kádban megtelik vele a szűrő, és a fésülés-szárításnál is elég sok jön ki, továbbá, ha gereblye szerűen végighúzom rajta az ujjaimat akkor is szokott lenni rajta 1-2 szál. Hetente 1-2 néha 3X mosom , használok balzsamot is.Kb 1,-2 éve van lapockáig érő, göndör/hullámos hajam, fiú vagyok.

Mit csináljak?


2012. nov. 13. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

50-100 asszem a normális napi haj ami kihullik.

am meg most ősz van szóval egy picit erősebben hullik.

2012. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a családodban a férfiak kopaszodnak, akkor valószínű, hogy te is fogsz. Tesóm 18 évesen kezdett kopaszodni.
2012. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha dús és hosszú hajad van, akkor nem meglepő, ez így normális, mindenkinek hullik valamennyire a haja, ha rövid akkor lehet észre se veszed, de ha hosszú akkor jobban észre lehet venni, plusz ha alapból dús, akkor még jobban, mert annál több hullik.


heti 1-2 hajmosás bőven elég, mesterfodrászok szerint 2 hetente 3x kell hajat mosni, az a legideálisabb a fejbőrnek, és mindig higított samponnal moss hajat, ne töményen használd, hanem kb fele arányban keverj hozzá sampont, és 2x mosd meg, az első eltávolítja a koszt/zsírt, ez nem is habzik annyira majd meglátod, a 2. pedig ápolja a hajat/fejbőrt, ne hagyd fent sokáig, cask jól dörzsöld át a fejbőröd vele és mosd le egyből, ezután jöhet a balzsam.

naponta 1x maszírozd a fejbőröd.

Ha ezt betartod akkor egészséges hajad lesz, a modelleknek is ezt szokták javasolni :)


persze ha nagyon hajlamos vagy a kopaszodásra ez akkor ez is csak kicsit javít a helyzeten, viszont ha dús a hajd ahogy írtad, akkor nem hiszem h kopaszodnál:D


szóval cask nyugi, akkor kezdj izgulni amikor már érezhetően ritkább a hajad.



egyébként igen, ismerek olyat aki már 15 évesen félkopasz volt, szóval előfordulhat. olyat is aki ugyanilyen idősen kénytelen volt borotválni a fejét, mert foltokban hullott a haja.


de neked nincs miért izgulnod a leírtak alapján.


23/F

2012. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

rosszul fogalmaztam :D:


* fele arányban keverj vizet a samponhoz,

2012. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!