Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől ritkulhat meg a haj?

Mitől ritkulhat meg a haj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában nagyon nagy bánat, trauma ért. Nem tudom hogy a fenti ok miatt e, de egy-két hónap leforgása alatt elvesztettem a hajam több mint 50%-át! Azelőtt sem volt nagyon dús, de kimondottan több, mint most. Már csak összefogva tudom hordani, mert meglátni.

Csak és kizárólag természetes, alternatív tippeket várnék, aki tud, kérem, segítsen! Pl. természetes olajokból pakolások, valamilyen nem mérgező étrendkiegészítő, vitamin, stb.

32/L



2012. nov. 7. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
gyümölcs-zöldség,stressztől is lehet,lyukas fogtól,gyomor problémáktól is,biovanne,revalid meg hasonlók,ricinusolaj
2012. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Lyukas fogtól foltokban ritkul, nem egységesen, nekem fogorvos mondta, mert én is mentem már ezért fogorvoshoz.


Nekem évek óta hullik, nem tudok mit csinálni. Szedek vitaminokat (a vas nagyon fontos meg a B vitamin), de csak a körmöm nő tőle...

2012. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de valószínű hogy nekem a bánattól van.

Nekem a körmöm olyan mint a vas...!

2012. nov. 7. 20:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!