Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen dezodort használjak?

Milyen dezodort használjak?

Figyelt kérdés

kegyetlenül beizzadok mindig. ha csak egy pólóban ülök és nem csinálok semmit, még akkor is. nagyon zavar, hogy folyton csak fekete meg olyan ruhákat vehetek fel, amin nem látszódik.

milyen kenőcsöt/dezodort vagy nem is tudom mit használjak??

előre is köszönöm!!



2012. nov. 9. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? :D


Régebben én is nagyon izzadtam, de az utóbbi egy évben nem vészes. Ha pubertáskorban vagy, a hormonváltozások miatt is lehet, ez ellen nem igazán lehet mit tenni. Ez idővel elmúlik.


Nekem a rexona golyós dezodorok beváltak, illetve barátnőm a nivea golyósat ajánlotta, legközelebb az próbálom ki.

Egyébként nekem ajánlották még a solutio antisudorica nevű készítményt, ami patikában kapható, viszont ezt hosszútávon nem érdemes használni, mert rákot okozhat. Én használtam egy ideig és tényleg nagyon hatásos, de nem merek kockáztatni, ezért abbahagytam. Viszont szoktam hintőport használni esténként, ez is jó.

2012. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Secret jött be.
2012. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Első!

A dezodor is rákot okozhat. Ezt nem mondták?

2012. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a dezodor is rákot okozhat, de utánaolvastam és úgy döntöttem inkább dezodort használok, mert a solutioval nagyobb a rák kialakulásának kockázata.
2012. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!