Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen dezodort használjak?

Milyen dezodort használjak?

Figyelt kérdés
Iskolába nagyon izzadok és eddig egyik dezodor se vált be :s használtam már tonino lamborghinit, adidas golyósat és fresh impact sprayt is, meg egyebeket..
2010. nov. 11. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
nivea, axe...
2010. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Antisudorica hintőport javaslom, patikában kapható, töredékébe kerül, mint a fent említettek, és legalább ugyanolyan hatékony, ha nem jobb.
2010. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Párom is szenvedett az izzadással. Ő is sok márkát kipróbált. Ami viszont most bevált neki, az az old Spice. Ez nem dezodor, hanem stift. Átlátszó zselés és kis lyukakon lehet adagolni. Egyrészt mint nő azt mondom, hogy nagyon jó illata van, ami sokáig is tart, másrészt valóban hatásos az izzadás ellen. Szerintem egy próbát megér, mert nem egy hatalmas összeg.

20L

2010. nov. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szódabikarbóna használt csak.
2010. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is volt ezzel problémám, a Solutioa Antisudorica tényleg messze a legjobb. :) Gyógyszertárban kérd, kb. 300 ft... csak arra figyelj, hogy ne használj belőle sokat, mert kiszáríthatja a bőröd.
2010. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
old spi*e tényleg hatéásos :) stift és tényleg szeretik a csajok :)
2010. nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!