Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcradírozás? Mikor?

Arcradírozás? Mikor?

Figyelt kérdés
Az arcradírozást reggel, vagy este szoktátok csinálni? Valamint árthat, ha minden nap leradírozom a bőröm?

2012. nov. 7. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Este. Így kapásból lejön minden smink, reggel meg csak könnyedén arcot mosok. Hogy árt e, hát attól függ mit használsz? Nekem Neutrogena Stress Controlom van, ez mindennapos használatra készült. Én nagyon szeretem. Évek óta használom (Mióta megjelent) és semmi ártalmasat nem fedeztem még fel.
2012. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Max heti 2 szer lehet csak radirozni, különben megvastagodik a felhám az állandó koptatástól. Ennek következménye: pattanások, miteszterek mert nem tud a faggyú a börfelszinre kerülni, és hámlani fog a bőr a megvasatgodától.
2012. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább este radírozz szetintem, de egy héten csak egyszer. Főleg így télen, szerintem jobban jársz, ha még ritkábban. Illetve én télre olyan arctisztító tejet használok, ami eltütneti a faggyút de hidratál is, hogy ne száradjon ki a bőröm.
2012. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egy héten egyszer bőven elég a radírozás!

És ha lehet este csináld mert utána bekrémezel alszol egy jót és a bőr szépen tud alvás közben regenerálódni!:)

2012. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!