Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcradírozás után kell vmi...

Arcradírozás után kell vmi krém az arcra?

Figyelt kérdés
Hidratáló vagy vmi, vagy csak simán le kell öblítenem?
2010. jan. 31. 15:26
 1/9 anonim válasza:
100%

Először tisztítsd le arctejjel,utána radírozzál(hetente 1x), aztán tonik, és végül hidratáló.

(egy kozmetikus)

2010. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ohh de jó :D legalább most már én is tudom :D :$

amúgy én úgy tudtam, hogy elég a radír és utána egy vmien arckrém.. :-/

2010. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Arctejem nincs, 21F vagyok....csak radírom van....

Akkor most?

2010. jan. 31. 16:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

mosd le egy ph semleges szappannal mondjuk baba szapannal utána arcradír lemosod és mehet a hidratáló

2010. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van teafaszappanom, 1005 természetes...ezzel megmosom az arcom mondjuk reggel, utána radír, és mehet a hidratáló?
2010. jan. 31. 17:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szia 16:15ös vagyok

a teafaszappan az melyik? hol kell venni és mennyiért árulják.

Én úgy szoktam hogy szappanozok ez naturlandos narancsos és utána bekenem hidratálóval .Radírozni meg egy héten egyszer kell .és akkor szappan arcradír(én mézes cukros radírt szoktam használni olyan puha lesz utána a bőröm)és utána hidratáló.Mindenféleképpen kend be utána hidratálóval.Jah meg néha úgyis szoktam hogy szappan arcradír és utána felkenek egy élesztős tejes pakolást ,és utána lemosom és hidratálóval bekenem.Ezt a radírozást estefelé csináld alszol rá egyet áés máris szebb lesz a bőr.

2010. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Miért kell a hidratálás a radírozott bőrre, illetve van aki a hidratálás előtt tonikot is beiktat...miért?


Amúgy 370Ft-os teafa szappan, szilárd...100% növényi anyagokból...

2010. febr. 1. 15:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

azért mert ha mondjuk van benne olyan anyag a hidratálóban ami jót tesz a bőrnek (különböző vitaminok) akkor az jobban beszívódik mert a radírozással az elhalt hámsejteket leszeded és utána könnyebb táplálni a bőrt ,

másrészt meg lehet vannak olyan bőrradírok ami után a bőr egy picit húzódik és azért szükséges bekenni utána krémmel.Bár amikor én mézes cukros radírt használok akkor utána olyan puha a bőröm és tulajdonképpen nem igényelné a hidratálást.De nekem olyan komfortérzetet nyújt ha bekenem.A tonikot azért szokták hogy összehúzza a pórusokat ,főleg tinibőrre ajánlják.Van ezek közül alkoholos fajta is de az nagyon szárítja a bőrt.nekem a tonik nem vált be.Én szappanozok utána hidratálok.Ki kell tapasztalni Én amikor mindenféle arctejjel mostam az arcomat utána tonikoztam majd krémeztem .hiába ugyanúgy pattis voltam,sőt mitesszereim is voltak.Az se jó ha nagyon túl van tisztítva a bőr.Szóval az én módszerem bevált.A lényeg hogy igyál sok folyadékot rendben legyen az emésztésed is ,ezeket belülről kell neked biztostanod.Cserélj gyakran ágyneműt ne nyúlkálj az arcodhoz ,sokat pihenj.Ezek lennének az alap dolgok.

2010. febr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Nehogy hetente egyszer radírozz mert csak kicseszel a bőröddel (tapasztalat).Unokatesóm is kozmetikus és szerinte elég 3-4 hetente radírozni.

Hát én szoktam azután kenni az arcomra hidratálót.

L18

2010. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!