Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajos hajpakolás mit...

Ricinus olajos hajpakolás mit tehetek még hozzá hogy a száraz hajamat ápoljam? Bármit hozzá lehet keverni ami jó a hajnak?

Figyelt kérdés
Nem bolti cuccokra gondolok hanem pl mézet lehet bele keverni? Mert azt halottam hogy az is jó a száraz hajra. Olivaolajat meg tojássárgáját szoktam amúgy ricinus olajhoz tenni,de miket lehet még hozzá tenni ezeken kívül?
2012. nov. 6. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
szoktak tojást,még sima háztartási olajat(most nem jut az eszembe)mézet stb :) de ne tegyél szerintem bele pluszt,ha az olajos pakolást több ideig rajta hagyod,akkor elég az is :) azokkal csaj kócolod,és ahogy felteszed húzni fogja a hajad
2012. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A ricinus olaj pont,h nem jó rá sajnos.Nagyon sokan azt hiszik,mert hogy olaj de az csak a növésben segít egyébként szárít!
2012. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem szárít,használom egy ideje,is sokkal puhább a hajam!!!!!!
2012. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én legutóbb joghurt+evőkanál ricinus, oliva, méz, kis citromlé, tojássárgája kombót csináltam és száraz, mégjobban töredezős lett tőle a hajam...
2012. dec. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!