Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól hidratáló hajpakolás...

Jól hidratáló hajpakolás száraz, szőkített hajra?

Figyelt kérdés

Amiket használtam már:


Gliss Kur-Oil Nutritive

Serical Latte

Serical Placenta

Infinity Vanilla Light

Infinity Yoghurt Flower

Tab Milk&Honey

Pantene Color Therapy


Ezek közül egyik sem vált be. Tudtok ajánlani valami jót ami tényleg hidratál is?


2012. jún. 11. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gliss Kur Ultimate Repair Hajpakolás

[link]


Ez az eddigi legjobb, amit valaha használtam eddig.

2012. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Véletlenül kihagytam ezt a pakolást a listából, ezt is használtam már és kb. ugyanazt értem el vele mint a sárga Gliss Kur-ral. 1 nap alatt zsíros haj úgy is ha csak a végére kenem, hidratálás pedig 0 :/ Nekem valamiért nem használnak:S
2012. jún. 11. 13:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossmannba van fél littyós bio gránátalmás/aloe/mézes hajpakolás! Igen jó és 900 ft jó sokáig elég,minden hajmosásnál használhatod mert nem is zsírosít! Bátran ajánlom:)

Én is szőkített vagyok,de már nem száraz a hajam!

Nem volt kérdésbe,de amit még nagyon ajánlok az a kallos kristályfény hajolaja! Azt is érdemes beszerezni 1100 ft de már 3 hónapja vettem és 3negyedéig megvan:) Hajformázás után nyomsz a kezedre 3-4 cseppet rá a hajadra,és igen szép csillogó egézséges lesz:)

2012. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A mézes Rossmannos szerintem az lehet amit én is írtam. (Tab Milkn&Honey) A többit még nem próbáltam, de már nézegettem párszor, de most akkor lehet meg is veszem. Kallos termékek közül még nem próbáltam amit írtál, csak a hajvégápolót és a pakolásokat. Jelenleg is van olyan hajvégápolóm és még Gliss Kur hajolajom is van. Egyébként te szőkítés mellett roncsolod még valamivel a hajad? Szoktad vasalni vagy göndöríteni? Mennyire töredezik?
2012. jún. 11. 15:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok :) Miért nem használsz akkor inkább olívaolajat a hajadra, ha már a bolti termékek nem válnak be? :) Én minden hajmosás előtt langyos olívaolajat masszírozok a hajamba és nagyon bevált. Hajmosás után is tehetsz egy nagyon keveset kizárólag a hajvégeidre. Sokszor a természetes dolgok sokkal többet produkálnak, mint a bolti vackok :)
2012. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hát vasalom de csak ami begöndörödik éjszaka azt a részt meg összefogom hátul és úgy átsimítom:) hajmosások után szoktam teljes vasalást,használok hővédőt,nem törik a hajam:)

Festésnél is ügyelek hogy a végeire csak 5 percre viszem fel,így az is rendben van. Egyedül az oldalfrumrum szokott törni de azt vágom rendszeresen úgyis:)

2012. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az olívaolaj jó ötletnek tűnik, mindenképpen kipróbálom:)



Nekem is muszáj vasalnom, mert iszonyatosan dús hajam van, ritkítattni nem szeretem, mert akkor nagyon tépett lesz és akkor ha visszadúsul még rosszabbul néz ki mint előtte:S Sajnos hamar vissza is göndörödik. Régebben próbáltam, hogy nem vasaltam(1,5 évig), hogy javuljon a hajam állapota, de nem volt nagy a változás, pedig rendesen ápoltam is mellette. Festést én fodrásszal oldom meg, és nekem is csak a töve van festve mindig 4 hetente:) De mégis durva, száraz és töredezett a hajam, pedig nem spórolok ha a hajamról van szó. :/ Na igen és ez a másik oka a vasalásnak is. Tudom, hogy a vasalás csak ront a hajam állapotán, de ha simán hagyom akkor annyira gusztustalan óriási vattacukorra emlékeztető formája van. Legszívesebben tőből levágnám az egészet annyira ronda. Próbáltam azt is, hogy ilyenkor nyáron hagyom magától megszáradni de így is katasztrofálisan néz ki:S

2012. jún. 11. 17:03
 8/10 A kérdező kommentje:
amiket még kihagytam, hogy 2-3 havonta rendszeresen vágatok a végéből mindig. Próbáltam hajszín-váltást is (barna), de akkor is ugyanilyen volt a hajam, és a szőke az én színem igazából, mert a többivel nagyon sápadt voltam. Kék szem, fehér bőr...van akinek jól áll ehhez is a sötétebb, de nekem borzalmas volt :/
2012. jún. 11. 17:05
 9/10 anonim ***** válasza:

szia

nekem fodrász ajánlotta és bevált:

Golf hajbalzsam száraz hajra vagy Honey(kallosos) hajbalzsam.A lényeg a használatában van: kimosod a hajad,megtörlöd,majd felkeneda nedves hajadra a balzsamot. Rajta hagyod 1-2 óráig úgy,hogy betekered törölközőbe vagy ráteszel egy nylon zuhanysapkát-ezt tapasztald ki,nekem a törcsi jobban bevált.Aztán leöblíted.Vigyázz,ha sokáig hagyod rajta,nekem pl beleszáradt.Ajánlott 2 héten keresztül vagy minden nap vagy 2 naponta csinálni.Ismerősöm azt mondta,akkor helyreáll a haj szerkezete. Kérdeztem ezekről a hajpakolásokról is,azt mondta egy fokkal nem ér többet egyik sem,mint ez a 2 cucc.

Tehát a lényeg,rajta kell hagyni,annak semmi értelme,ami a leírásban van,hogy felkened 5-10 percre...

Én egyébként elkezdtem,csak idő és energia hiányában kb 3. napig jutottam,de lényeges volt a változás.

És még valami: 100ft-os boltban lehet kapni 300ft-ért kis tégelyben(sajna a nevét már nem tudom,most készülök venni)hajpakolást.Fehér a doboz,sötétkék a teteje,valami búzaszál meg virág(?) van rajta.Nagyon nagyon jó.Pedig nem bíztam benne,hogy bármit is ér majd annyiért...Hasonlóan használtam,mint a balzsamot.

Remélem segíthettem.

2012. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok! Mielőtt bárki bármi bántót ír a tudatlanságomra előre szólok hogy nem igen értek ezekhez. Tanácsot szeretnék kérni, mert látom elég tapasztalt itt mindenki termékek terén.

Eredeti szőke vagyok de sötétebb, szürkés szőke. Mivel rettenetesen untam hogy ilyen semmilyen a színe ezért gondolkoztam, hogy befestetem, de a Dmben találtam egy szőke hajra való fújós sprét ami világosít a szőke hajon, így lettem tejfelszőke. De ettől rettenetesen elroncsolódott a hajam, száraz szalmaszerű lett. Ráadásul mindig vasaltam, göndörítettem és kreppeltem. Sajnos most jöttem rá, hogy mekkora kárt tettem a hajamban. Levágatni nem szeretném nagyon, mert a derekamig ér. A végéből 2havonta vágatok azzal nincs gond, de a tövétől 3cmre kb, onnantól rettenetesen szalmaszerű egy 6cmes szakaszon utána megint normális. Hajmosás után mikor vizes és fésülöm, nagyon ruganyos és ahogy végig húzom a fésűt visszaugrik.. Most próbálok egy olajos fésülős könnyítő sprét fújni rá, hátha.. Tudnátok nekem valami tanácsot adni? Eddig annyira jutottam, hogy többet nem fújom, majd természetes módon szőkítem, és nem vasalom/göndörítem vagy ha mégis egyszer-egyszer akkor hővédővel. Van esetleg bármi más tippetek? A válaszokat előre is, nagyon nagyon köszönöm!!!

2018. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!