Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jó Kallos hajpakolás?

Melyik a jó Kallos hajpakolás?

Figyelt kérdés

Sokan ajánlgatják a Kallos hajpakolásokat és megvettem a Serical Lattét, de nem vált be. Szeretnék Placentás cuccokra váltani csak nem tudom, hogy a Serical Placentát vagy a "kicsi" placentát próbáljam-e ki, ugyanis nagyon száraz, fakó, töredezett a hajam akármit kenek rá (mellette még vágatom is hogy frissüljön de hiába...).

Vagy esetleg másmilyen Kallos hajpakolás lenne-e jó?


2012. jún. 5. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Én a mézeset és a placentásat próbáltam, mindegyik rossz volt (főleg a mézes). Nem tudom ezen kívül van-e még valamilyen, ami esetleg jó lenne. Nekem az egyik balzsamjuk és samponjuk sem vált be. Olcsónak olcsó, de olyan is szerintem.
2012. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is végigkísérleteztem az összes pakolásukat, de egyik sem hozta a várt eredményt. Pár hete nem kenek rá semmilyen trutyit, csakis a csokiillatú Scahumával mosom, és selymesebb a hajam, mint bármikor.
2012. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
latte + placenta
2012. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Úgy egyszerre a lattét meg a placentát, hogy felváltva minden hajmosásnál?


köszike a válaszokat :)

2012. jún. 5. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a placentásat használtam egy ideig, de sajnos csak jobban száradt tőle a hajam :( (És még büdös is volt!)


Most olajos pakolásokat készítek otthon, és túlzás nélkül állítom, hogy ilyen puha még sosem volt :)

2012. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amióta nem használok bolti sampont, azóta nincs ilyen problémám. (mármint hogy száraz, fakó, vagy töredezett lenne a hajam)
2012. jún. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
[link] - kedvenc!
2012. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Kallos Latte.Imádom! Itt olvashatsz is róla véleményeket! :)

2012. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én ma vettem meg a Banánosat, azelőtt meg az algasat haszmalatam. Szerintem fantasztikusak ezzek a termekek.
2015. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!