Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a Kallos Honey...

Szerintetek a Kallos Honey hajpakolás jó?

Figyelt kérdés
Már akinek van tapasztalata vele.. pontosan "mézkivonatú hajápoló krém" van ráírva
2012. jan. 17. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam és szerintem nagyon jó. A hatása is, az illata pedig olyan finom és tartós volt, hogy hajmosás után még napokig éreztem.
2012. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem semmit nem használt, mintha csak nem is kentem volna a hajamra. Arról nem is beszélve, méz nincs is benne, csak úgy adják el... Mondjuk eddig nekem egy Kallos termék sem vált be, szerintem ócskák. Próbáltam balzsamot, pakolásokat, sampont, de mind rossz volt. A drogériákban sokkal jobb cuccok vannak, igaz jóval drágábban, de a minőséget meg kell fizetni (meg a felesleges csillivilli csomagolást is sajnos).
2012. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..Nagyon megoszlanak a vélemények a Kallos-al kapcsolatban, de megvettem a mézeset.Ha meg nem válik be, legalább nem volt nagy pénzkidobás(650 ft/800ml)és sajnos a márkás cuccoknál is meg van az esély, hogy nem használ.
2012. jan. 17. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs problémám a kallos hajápolókkal.az én haja puha lesz tőle.
2012. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Árban biztosan verhetetlen. Egyszer vettem még ilyen Infinty hajpakolást fodrászkellékesben, az is elég olcsó volt, és nekem jobban bejött, mint a Kallos. Azért majd írd meg neked bevált-e. :)
2012. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam..puha és selymes lett a hajam + könnyen fésülhető,és nem is száll úgy hajszárítás után mint szokott.Az illata is jó, bár azt hittem jobban megmarad a hajamon.Lényeg ,hogy bevált.
2012. jan. 18. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy neked bevált. :) Nem mindenkinek egyformán hatnak a dolgok. Lehet csak az én hajam olyan sznob, hogy a drágább dolgokat jobban szereti. XD
2012. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen én szeretem.
2012. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!