Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos Serical hajpakolások...

Kallos Serical hajpakolások közül melyik vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. nov. 13. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Én a placentásat meg a mézeset próbáltam, de egyik sem jó szerintem. Semmi pozitív hatásuk sincs a hajamra. Az árán kívül nem tudok rá jót mondani. Szerintem aki már kipróbált egy Gliss kur, Herbal Essences vagy Syoss pakolást, az többet rá sem néz ezekre. Persze ez csak az én véleményem.
2011. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Éb kipróbáltam gliss kur,herbal essence,syoss,loreal és az összes létezőt.....

Hullámos száraz hajam van,nekem csak a tejes segített rajta.A placenta egy fokkal rosszabb,a tejesnek még az illata is isteni.

2011. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbáltam már ennél jóval drágább és márkásabb hajpakolást, de a latte volt a legjobb :) Nagyon selymes és fényes lett utána hajam és az illata is nagyon jó!
2011. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek ment a zöld kéz :)

Azt hiszem akkor a tejeset veszem :)

2011. nov. 13. 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már több éve a tejeset és a placentásat használom felváltva. Mindkettőt nagyon szeretem hatásában szerintem egyformák. Mikor megunom a tejes édes illatát átváltok a placentásra. Derékig érő hajam van, és a vasalás ellenére is egészséges, fényes és könnyen fésülhető. Szerintem a bolti rossmanos dm-es balzsamokat simán veri.
2011. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Latte :)
2011. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Latte&Placenta:) Én is csak akkor váltok ha valamelyik illatot megunom, amúgy tényleg ugyanolyan a hatása mindkettőnek. Puha és könnyen fésülhető lesz a hajam tőle:)
2011. nov. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mazsool ***** válasza:
Én próbáltam majdnem az összeset, de semmit nem jaívatott a hajam állapotán, sőt.. Bevonja a hajszálakat, nem a belsejében hat, ezáltal jobban törik is. Én az Indola kék csíkos hajpakolását hajpakolását ajánlom, nagyon nagyon jó! Ha egyszer kipróbálod tuti nem tudsz megválni tőle:)
2011. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobban törik? Ez érdekes. Évek óta növesztettem a hajamat, de mikor félévente fodrászhoz mentem szinte az egész félévi növekedést le kellett vágatnom, mert annyira tört a hajam. Mióta a mézeset használom, egyáltalán nem törik a hajam, egy év alatt az alig vállig érő hajam a hátam közepéig ér. 800 ml hajpakolás 600 Ft. Nevetséges. Csak ajánlani tudom.
2012. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A placenta és a latte a legjobb, a carotta és a frutta az egy nudli! saját tapasztalat, és másoktól is ezt hallom. ha a latte és a palcenta közül választani kell akkor csak a placenta!:)
2012. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!