Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ez? Tegnap kitiszti...

Hogy lehet ez? Tegnap kitisztitottam a körmeim egész nap itthon voltam mostanra megint koszos? Nem akarok ápolatlannak tünni ti ezt hogy oldjatok meg? Miért koszosodik be nekem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 16:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
De miért? Én csak azt nem értem akkor másoknak miért nem lesz koszospedig folyton az emberek körmeit nézem
2012. nov. 3. 18:43
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát én rendszeresen kezet mosok (alaposan xD)... ennyi. Körömkefét se használok, max kertészkedés, pasztellel rajzolás, festés, stb után.

Esetleg mosogass többet pl. :P

Kézmosáskor szappanozd be az ujjbegyeidet is, és úgy öblítsd a kezed, hogy a köröm alól is levigyen mindent. Meg este fürdéskor alaposan áztasd ki, több ötletem nincs. :S

2012. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!