Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ez? Tegnap kitiszti...

Hogy lehet ez? Tegnap kitisztitottam a körmeim egész nap itthon voltam mostanra megint koszos? Nem akarok ápolatlannak tünni ti ezt hogy oldjatok meg? Miért koszosodik be nekem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Micsoda problémák. Nem nyúlkálok koszos helyekre, fürdök, kezet mosok néha, stb. Nem szokott 1-2 nap alatt bekoszosodni.
2012. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mosok kezet csak a szokásos tetendők itthon sőt inkább csak fekvés volt nekem mgis mindig bekoszosodik mitől lehet ez és mit tegyek?
2012. nov. 3. 16:59
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
otthon ilyen kosz van, hogy a napi teendőktől koszos lesz a kezed?
2012. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

mi a szokásos teendő? Virágot ültettél át?

Nekem soha nem koszosodik, ha rövid akkor sem, ha hosszú, akkor sem, sokat nyúlkálok vízben. Ha nagyon lentről kezdődik a körmöd, akkor lehet ez probléma, nekem az ujjaim végétől kezdődik a köröm, azért nem megy alá semmi.

2012. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vakartad a fejed?mert onnan is lehet,a fejbőrre lerakódott koszoktól
2012. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is mindig így jártam. Meg ráadásul akármit is csináltam vele sosem nőtt meg szépen, csúnya és töredezett volt. Lakkozni utáltam, mert reggel kilakkoztam az már estére kopott volt. Épp ezért járok el körmöshöz és zselés körmeim vannak. Nem nagyok, az ujjbegyemig érnek, tehát majdnem olyan, mintha a sajátom lenne. Kész pont. Ezen nem látszik, ha vmi kosz megy alájuk, de persze mindig igyekszem tisztán tartani.
2012. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ff.i vagyok.nem lakkozhatok.lehet tul lent kezdődik a körmöm semmi különöst nem csináltam és nincs kosz nálunk
2012. nov. 3. 17:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat :D esetleg ilyen körömtisztító keféd nincs otthon? Azzal kezed mosni reggel és este már jó. Meg persze a lehető legrövidebbre vágni a körmöt. Más ötletem sajnos nincs :(
2012. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Estenként azzal szoktam kitisztitani le van vgva rövidre a körmöm defolyton alá megy valami.és nem akarok ápolatlannak tünni pl a fekete bőrkabátom is ha hordom alámegy a feketeség valahogy itthon meg nem tudom mi minden alámegy valahogy ...
2012. nov. 3. 18:25
 10/12 anonim ***** válasza:
a rövid köröm sokkal hamarabb lesz a köröm alatt koszos, mint a hosszabb.
2012. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!