Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire fontos a mindennapos...

Mennyire fontos a mindennapos arc tisztítás?

Figyelt kérdés
Pl a pattanások szempontjából? Csak mert én reggel szinte sohasem mosok arcot,de van hogy este is kimarad,igaz vannak is pattanásaim de csak az államon és a szám körül.
2012. okt. 29. 21:19
 1/8 anonim válasza:
Igen, fontos. Ugyanis a bőrödnek is kell hogy fellélegezzen. Este mindig mosd le a sminked, és reggel sem árt arctisztítóval áttörölni az arcod, mert éjszaka a hajadról a párnádra kerülnek a baktériumok, porok stb. onnan a párnádra. Ha zsíros az arcbőröd, ne szárísd túl, ne használj szappant az arcodra !
2012. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem fontos, napi 1-szer mindenképp. Ha nem túl száraz a bőröd, akkor szappannal jó pattanások ellen, mert leszárítja őket.
2012. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hú bocs én nem olvastam az előző választ, mert mást is csináltam közben.... és úgy tippeltem h fiú a kérdező...(persze lehet nem így van) ,azért írtam azt.
2012. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja egyébként fiú vagyok :)
2012. okt. 29. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Babaszappant érdemes használni, reggel, és este. Ezután pedig a pattanásos területekre tonikot, az arc többi részére hidratáló krémet :-)

És családteát iszogatni, napi egy-két csészényit.

2012. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nagyon fontos, főleg fiatal korban! ráadásul te fiú vagy, el se tudod tüntetni egy kis korrektorral azokat a fránya pattanásokat. az egyik legvisszataszítóbb dolog, főleg ha saját hibádból jönnek ki (tehát mert nem mosod meg reggel este az arcod)
2012. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fontos. Este mindenképpen, de azért reggel se maradjon ki legalább egy kis langyos vízzel való mosás. Pattanásos bőrre nagyon jó a kénes szappan, ezt drogériákban/reformboltban pár száz forintért lehet kapni.
2012. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel fiú vagy, nem érvelhetek azzal, ha nem mosod meg rendszeresen az arcodat, hamar megöregszik a bőröd... :) Gondolj bele, ha mosnád az arcodat, az álladon és a szád körül sem lennének pattanások. És tudod miért? Mert a faggyú nem tömítené el az összes pórusodat, ami így begyullad és voálá, kész a pattanás...

Szóval este mindenképpen moss arcot, ha csak tiszta, langyos vízzel, akkor is!

2012. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!