Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tisztítsam ki a vaddisz...

*fanni* kérdése:

Hogyan tisztítsam ki a vaddisznó sörtés fésűmet?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja megvan és gondoltam jól jönne neki egy kis tisztítás. De fogalmam sincs hogyan kell. Fa kerete van így (sztem) nehezebb mert nem lehet beáztatni. Persze ezt az áztatást is olvastam.

2012. aug. 13. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is fából készült van és én beáztatom. 2 éve megvan és eddig semmi gond nem nincs vele.
2012. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több ilyen hajkefém is van. Ezeket amúgy ha naponta használod gyakrabban kéne tisztítani. Áztatni nem kell, csak tartsd folyó langyos víz alá, majd tegyél rá egy kis kímélő sampont (gyereksampon jó rá, vagy ha van valami jobb fajta samponod). Én ilyenkor az ujjaimmal a sörte sorok között végigdörzsölöm, majd leöblítem hideg vízzel, kicsit kirázogatom, megtörlöm, és hagyom megszáradni.

(Ne ijedj meg, ha fura szaga lesz amikor vizes, ez száradás után elmegy.)

2012. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. aug. 16. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!