Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem egy epilátort, válaszol...

Vettem egy epilátort, válaszolnátok a kérdésemre?

Figyelt kérdés
Szóval sokszor azt hallottam, hogy ne zuhanyzás után csináljuk, mert akkor a szőr puha lesz, viszont a használati utasításban meg azt írta, hogy zuhanyzás után epiláljak? Most akkor mikor? :D
2009. aug. 9. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
én is utána szoktam..szerintem próbáld ki, ahogy neked jobb. (hogyan fáj kevésbé, mennyire hatékony, tartós, stb)
2009. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja,... ja... :]


Zuhanyozás után néhány órával!!!

Vagyis abszolút száraz legyen a bőröd és a szőrszálak!

Közvetlenül zuhanyozás után a nedves szőrt nem tudod epilálni (próbáld ki, majd te is tapasztalod).


Talán azért javasolják a gyártók ezt, mert fürdés után a PÓRUSOK KITÁGULNAK és így könnyebben kitépődnek a szőrszálak gyökerei(?).


Tapasztalatból mondom, hogy ne zuhanyozás után használd az epilátort, hanem néhány óra múlva. Egyáltalán nem kell, hogy a szőr puha legyen!!! (Puha szőr könnyen eltépődik és a gyökér meg benne marad a szőrtüszőben, ez nem jó!)


Ha gyökerestől akarod kihúzgálni a szőrszálaidat az epilátorral (felteszem, ez a célod, mert az epilátort erre találták ki), akkor ezt csak száraz szőrszálakkal tudod megcsinálni.

2009. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fürődj forró vízben, és miután emgszáradtál, akkor epilálj. A bőröd pórusai kitágulnak, ezért nem fáj annyira az epilálás. Én így szoktam, tényleg nem fáj annyira:D
2009. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbált ki mind2 féleképpen, és ahogy neked jobb.

Amúgy nekem egyáltalán nem fáj az epilálás...talán velem van vmi baj? XD

2009. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még mindig nem próbáltam ki az kütyüt, majd holnap, de a gyantázás nekem sem fájt...:D egyébként köszi a válaszokat!
2009. aug. 9. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!