Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Válaszolnátok pár hajszínezőve...

Válaszolnátok pár hajszínezővel kapcsolatos kérdésemre?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam van, még soha nem volt festve. Ki szeretnék próbálni valami mást színt (világosbarna vagy valamilyen vöröses árnyalatot szeretnék).

Viszont... az ilyen 6-8 hajmosásig tartó színezők tényleg kikopnak pár hét után? Mert nem akarom elveszteni az eredeti színét csak egy kis változatosság kéne =) Sötétbarna hajat színezővel lehet világosítani? Melyik az a márka ami esetleg nektek bevált vagy megbízható?

Köszönöm szépen a válaszokat=)


2011. márc. 15. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igazából szerintem a szinezők nagyon gyorsan kikopnak... és utána visszajön az eredti árnyalat töbé kevésbé..:) nem tudom tescoba van egy csomó szinező, nézz körül.
2011. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Színezővel világosítani nem nagyon fogsz tudni, úgyhogy a világosbarnáról tegyél le. Egy kis vörösesség még talán benne maradhat a hajadban.

Én a Palette tasakos színezőjét használtam egy időben, ez is 6-8 hajmosásig tart. Tényleg hamar kijön a hajból, viszont egy ideje már nem látom a boltokban. Szerintem kivonták a forgalomból (én is kerestem...). Más színezőt pedig nem ismerek, ami ennyire hamar kijön a hajból. Lehet, hogy van pl. fodrászkellékesnél, de drogériákban, hipermarketben nincs.

A tartós színezőkkel (ami 24, 28 hajmosásig tart) viszont vigyázz, mert azok olyanok mint a rendes hajfestékek. Bár ez is egyénfüggő, de a legtöbb embernek meg kell várnia mire lenő.

Esetleg még a hennás színezőkön gondolkozz (pl. a Logona-nak vannak ilyen termékei). Azok adhatnak egy vöröses árnyalatot a hajadnak. Viszont személyes tapasztalatom nincs ezekkel kapcsolatban, nem tudom milyen hamar kopik.

2011. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


A Tescoban azért tényleg nézz körül (ahogy első válaszoló írta), mert ott régen elég sok kimosható színező volt, hátha maradt még néhány üzletben...A környékünkön lévőkben sajnos nincsenek már.

2011. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!