Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elmúltam 18 éves és életemben...

Elmúltam 18 éves és életemben először befestettem a hajamat a régen áhított legvilágosabb szőkére?

Figyelt kérdés
Feketés volt a hajam, ezért nem is lett túl világos de azóta piszkosul hullik csomókban jön ki ha odanyúlok mindig minden tiszta haj már szinte mintha beteg lennék, mi történhetett? Amikor be lett festve picit viszketett a fejem meg meleg volt amikor rajta volt de azon kívül semmi. L'oreal sublime mousse vagy mivel festettem.
2012. okt. 23. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A loreal nem egy jó márka, nem csodálnám ha ettől hullana a hajad. Legközelebb ne drogériás festékkel próbálkozz hanem valami normálissal. Az is lehet hogy allergiás vagy a hajfestékek valamelyik összetevőjére. De ezt így nem lehet megmondani. A viszketés normális hajszőkítésnél.
2012. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg egy fodrászt!:)de amúgy a sötét hajnak pedig különösen nem tesz jót a szőkítés!
2012. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy évig voltam szőke, teljesen tönkrement tőle a hajam. Hullott (még most is hullik, pedig már kb 4 hónapja barnára festem, sőt, most le fogom növeszteni, így 2 hónapja nem festem, és nem is fogom), roncsolódott, gubancos lett.

Szerintem a szőke mindig ezzel jár. A nővérem kb 10 évig volt szőke, neki is hullott a haja. Most, hogy barnára festi, csodálkozik, hogy van egy csomó babahaja, meg milyen sűrű lett hirtelen :).

A szőke kiváltság, az tuti, nagyon különleges, nőcis, szexis, de nekem túl sok áldozattal jár. Nekem nem érte meg.

Ja, azt nem is mondom, hogy minden festésnél úgy égette a fejbőröm, hogy többször ájulás szélén voltam...

2012. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pici viszketés és a melegség normális. Az már egyáltalán nem, hogy csomókban hullik a haj. Nem tudom, tövestől jön-e ki, vagy szimplán letörik? Károsodhatott a hajad a festés során, bár ha bolti festékkel kented úgy, ahogy az az utasításban le van írva, akkor baj nem történhetett...
2012. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!