Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcápolási terméket/kek...

Milyen arcápolási terméket/keket ajánlatok?

Figyelt kérdés
A 15 éves kamasz öcsémnek nagyon miteszeres és pattanásos a bőre(nagy miteszerek, nem ilyen picik, de csak a T zónában, illetve a háta felső részén. Kozmetikushoz sajnos nem tudom elrángatni, bőrgyógyászhoz se akar menni, de arra gondoltam, hogy ha megveszem a terméket akkor elhasználná (mivel régebben is vettem és használta). Eddig Clean&Clear-rel próbáltam, valamit használt is neki, de most az Avon miteszeres arcra va tonikját használja. Ez használ neki valamit, de nem számottevően. Érdemes Garnier termékeket használni? Légyszíves írjátok meg véleményeteket. Nagyon köszönöm, Sziasztok!
2012. okt. 23. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább teafaolajas szappant és koncentrátumot vegyél neki. Amit még ajánlani tudok az a Bioderma sébium szappan, elég drága, de végül is sokáig kitart és arcra és a hátára is használható.
2012. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Garnier először jó, de ha hozzászokik a bőr, akkor már nem fog használni. Valahogy mégis vidd el bőrgyógyászhoz szerintem, az hosszútávon nyújt megoldást... próbálkozz mondjuk azzal, hogy utána elviszed moziba vagy nemtom, valami olyan helyre, amit szeret. Öcsémnél biztos beválna a valamit valamiért elv.
2012. okt. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Nagy nehezen elcsaltam a bőrgyógyászhoz, aki valami istentelen drága gyógyszert írt fel neki, de úgy néz ki használ. Mégegyszer köszönöm!
2013. márc. 5. 02:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!