Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erősen kiszáradt, kirepedt...

Erősen kiszáradt, kirepedt kézre mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

körömvirág krémet, aloe vera sat , "mezei" kézkrémeket próbáltam..

bőrgyógyásznál voltam, nem ekcéma, nem bőrbetegség, egyszerűen sokat mosogatok munkahelyen és ettől kiszárad..sajnos gumikesztyűben nemtudok, mert úgy nem érzem jól az edényeket..


2012. okt. 17. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem segített a bőrgyógyász???? :O Pénzéhes, érdektelen tuskó! Menj be egy patikába (nekem a Pingvinben nagyon lelkiismeretesen segítenek) és mutasd meg a kezed, és kérj glicerines ápoló krémet. Ők kikeverik neked, és olcsóbbra jön ki, mint ha mindenféle márkás cuccot vásárolnál. És tuti, hogy hat! Az én kezem mindig nagyon csúnya volt, és egy gyógyszertári kézkrém szinte már az első felkenés után csodát tett!
2012. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ui: Glicerines-hidrofiles krém
2012. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden este kend be a kezed olívaolajjal és hagyd rajta fél óráig. Pár nap, és a kezed sokkal puhább lesz. :)

Ha rendbejön a kezed, utána elég hetente 1x vagy 2x is bekenni olívaolajjal, a többi nap sima kézkrém is jó.

Vagy pedig az első válaszoló tanácsát fogadd meg, ő is nagyon jót írt!

2012. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!