Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha raszta hajamat befestem...

Ha raszta hajamat befestem hajszínezővel, akkor az fogni fog? És hány darab színezőt vegyek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért fájna BEFESTENI a hajad?Nem,nem hiszem,hogy fájna,a raszta is haj.Attól függ,milyen hosszú a hajad,hosszabb,hátközépig érő hajhoz 2-2 és fél dobozt ajánlok.
2012. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első, te miről beszélsz?:)
2012. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy fájni fog-e hanem azt, hogy ha befestem színezővel akkor fogni fog-e tehát olyan lesz tőle a párnám??Vagy esetleg én nem tudok fogalmazni?
2012. okt. 21. 15:34
 4/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Ez attól is függ, mivel színezed be. De legtöbb esetben nem fogja meg a párnádat :) A hajadat meg természetesen megfogja, viszont passzolom, hogy hány színezőt kéne venned, sajnos nem vagyok raszta.

2012. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amennyi a sima hajadra kéne hosszúságtól függően annál vegyél kettővel többet az kb. elég lesz :D és úgy fesd,hogy ne csak rákend a tincsekre, mert foltos lesz /már jártam így szerencsére én nem az egészet festettem/ nyomkod kicsit bele. Rákentük aztán áh jó így lemostuk és voltak helyek ahol nem fogta be, szóval kicsit több festékre lesz szükséged.

Ha rendesen kiöblited szintén nem fog megfogni semmit és nem is fog fájni xDDD

2012. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Bocsi,kicsit félreolvastam :DD
2012. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat skacok. :D

Első,öhm nos igen egy picit, de no para :DD

2012. okt. 25. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha vizes rasztával fekszel le, mindenképp tegyél egy nem sajnált törölközőt a párnádra. Nekem közel egy napba telt mire megszáradt a raszta úgyhogy mosás után mindig fogott alváskor
2012. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha rasztát festesz, úgy számolj, hogy dupláját vedd, mint ami az akkora hosszúságú hajhoz kell mert a tincsek beszívják a festéket, mint a szivacs.

Vizes rasztával tilos lefeküdni aludni, főleg összekötni azt, mert bebüdösödik, kb úgy, mint a vizes ruha amit legyűrünk csak. Még a szaga is ugyanolyan lesz.

Ugyan az a folyamat egyébként, mint a sima hajnál. Ha szépen befogja, lemosod majd megszárítod, szép lesz nagyon. És a raszta jobban megőrzi a hajszínt. (:

3 éve van rasztám, az első évben szőkére festettem és volt benne pár kék tincs. Még mindig kékek a tincseim csak ugye már lenőttek. De nagyon flash :D

Remélem tudtam segíteni! (:

20/N

2012. okt. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!