Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ilyen hajat csináln...

Hogy lehet ilyen hajat csinálni? Értelmes válaszokat légyszi!

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 3. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez raszta-haj. Sajnos az elkészítést nem tudom.
2012. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
ha eleget vársz és nem fésülködsz, berasztásodik az magától is. :DDD
2012. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezt én is tudom, h ezzel csak várni kell:), de a rasztáknak, mind hosszú hajuk van. Nekem ezek az 5-10 centis fürtök tetszenek és gondolom van valami módja ezeknek a "készítésének" esetleg mindig vissza kell vágni, ha már beállt?:D Köszönöm a válaszokat! Esetleg valaki aki ért hozzá??:D:D:)
2012. okt. 4. 15:52
 4/10 anonim ***** válasza:
elmész egy fodrászhoz, aki ehhez is ért, és megcsináltatod vele.
2012. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rasztám, vagy vársz nem fésülködsz /mosni moshatod!!/ és raszta lesz vagy itt elolvasod hogyan kell csinálni,mert nincs kedvem leírni :D szóval itt: [link]

A waxozást én kihagytam,de amúgy úgy készül ahogy ott le van írva.

A raszta mivel haj nő így egyre hosszabb lesz,ha ezt nem szeretnéd vágsz a végéből és akkor utána visszahorgolod.

2012. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem:D ezt az oldalt is olvastam már, és onnan is kértem tanácsot, csak eddig nem jött rá válasz!:DD:) Igen:D! A waxot én is kihagynám, mert olvastam, h csak Pesten meg Ausztriában kapható jó pénzért!:D Csak annyi, h a horgolás témát nagyjából elmagyaráznád?:DD Neked van sűrű, erős fésűd? Honnan?:D Fodrász betudja fonni? (mert az ismerőseim közül, más nem igen fogja tudnixd:D)
2012. okt. 4. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
termeszetes raszta haj:) ha nem gondor a hajad ilyened sose lessz :D max ha megnoveszted:) csak a nagyon nagyon gondor afrikai haj all igy ossze :) nem is ertem ennek a kissracnak hogy van ilyen gondor haja :P,am fodraszok nem ertenek hozza :D
2012. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A horgolást leírni nehezebb mint megcsinálni,de megprobálom

van a tincs, amiből kifognak állni ilyen kis szálak ezeket na nem az összeset hanem egy kis részen összegyűjtöd egy oldalra és picit összecsavarod, alatt beszúrod a horgolótűt és rátekered ezeket a szálakat úgy hogy a tű végén abba a kis kampóba beakadjon :D ezt áthúzod a tincsen és így haladsz tovább. De beírod youtube-on: how to crochet dreads és megnézed, az lehet értelmesebb.

Waxot én nem csak azért nem használtam,mert drága, hanem mert nem akartam ilyen ragacsos izét rákenni :D


Fodrásznál szerintem se csináltass, mert elég hosszú idő mire elkészül, ebből következik ha a fordrász meg is tudná csinálni elég költséges lenne,mert ameddig a te hajaddal szórakozik azalatt tök sok más hajat levágna,befestene amivel jobban járna. Azért,hogy mégis megérje neki jó sok pénzt elkér és azt te fizeted meg :D

Azonkivül szerintem pont ezért nem is nagyon értenek hozzá.

Kérj meg valakit aki tud segíteni és te is megpróbálhatod, nem olyan nehéz.

Vagy ha látsz az utcán egy rasztát kérd meg őt. Hozzám is jöttek már oda ,hogy bocs de ez hogy készül, elmondtam nekik ha utána hozzá teszi,hogy csináljam meg neki, simán megcsináltam volna szóval szerintem megpróbálhatod:D

2012. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jha a fésű kimaradt, tudsz venni fodrászkellékesben fémfogú tupírfésűt, vagy lehet van DM-ben , Rossmann-ban is.

A műnyag fésű is jó amúgy ha erős, vagy vegyél kettőt ha eltörne, ne az miatt ne tudjátok befejezni xD

Úgy tudom még a kutyafésű is jó, mert az is erős,sőt sokak szerint az a legjobb, de ezzel nincs tapasztalatom. :D

2012. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


ők értenek hozzá :)

2012. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!