Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hullámos hajból csinálok...

Ha hullámos hajból csinálok raszta hajat, akkor az egyenes lesz vagy ugyanúgy be tud hullámzani?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 13:59
 1/5 anonim válasza:
nekem egyenes a rasztám pedig nagyon hullámos hajam volt :D
2012. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tud:)) a tincsbe ossze visza vannak horgolva akadva a hajszalak,tehat mindegyik szal mas oldalba akarna gorbulni:Ptehat egyikse megy sehova igy egyenes lessz :D
2012. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
főképp koszos lesz
2012. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

3/3 Ha nem értesz a raszta hajhoz akkor ne válaszoljál a kérdésre. Ha nem tudnád a haj öntisztító és ha kibírod a fél évet, hogy ne moss hajat onnantól kezdve a hajad öntisztítóvá válik. Az első pár hónap nagyon nehéz mert viszket meg húz, stb, de utána nagyon szépen megállapodik.

Az, hogy milyen tipusú hajad van, göndör, hullámos, egyenes semmi köze sincs a rasztához mert horgolva van amit többet nem lehet kibontani. A a haj ha nagyon hosszú is relative kicsi, apró raszták lesznek mert rengeteget veszít a horgolás miatt a hosszából.

2012. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz hullámos se koszos :)

Mosni is lehet! Én legalábbis szoktam van aki nem,de ilyen lenet sima nem raszta hajnál is és valóban van öntisztulási folyamat ami elég lassú,de ez már nem a kérdéshez tartozik.

2012. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!