Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon izadok! Mindenféle...

Nagyon izadok! Mindenféle izadásgátloót kiprobáltam de nem segítettek pedig mindig márkásabbat vettem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon visszataszító mikor látszik a felsődön hogy nagyon le vagy izadva!!:S:S
2008. máj. 20. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen tapasz.. azt hiszem!
2008. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

"Mit tegyek hogy ne izzadjak annyira hónajban?"

ez a te kérdésed alatt 7-tel van kb... olvasd el a válaszokat, ugyan ezt a kérdést tették fel

(gyógyszertár: Solutio Antisudorica, 399.-, vizes vattára)

2008. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a sanex az jól használ!
2008. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban kapható: Solutio Antisudorica, kevesebb, mint 400ft, és sokáig elég. Fürdés után kell használni, vizes vattára önts belőle egy pici mennyiséget, s kend be vele az izzadó területet (persze csak miután szárazra törölted). Lehet, hogy az elején viszketni fogsz tőle, emiatt tényleg csak kevés mennyiséget használj! Pár hét alatt megszüntetheti az izzadást. Csak napi egyszer alkalmazd!
2008. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!