Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy jó legyen?

Mit csináljak hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

sziasztok

Nagyon elvan töredezve a hajam,a sok vasalást.

holnap megyek a fodrászhoz hogy vágjon le a végéböl,+uj frizurát csináljon nekem.

De közbe szeretném növelni a hajamat. szoval le mondok a hajvasalásrol.

Azt szeretném hogy jövöre mire uj iskolába kerülök egészséges és KICSIT hosszab hajam legyen.

Szerintettek ha holnap elmegyek csak a hajam végéböl vágassak, és csak jövöre csináltassam meg az ujfrizurát?

Tudom hogy az én döntésem,de lenne valamilyen hátránya ennek ha most a fruzirát elhalasztom? lényegébe növelni szeretném és nemtudom mit kénne elöbb csináljak..segitsetek.:S


2012. okt. 17. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

növesztésre gondolsz? :)

Nos, én azt mondom, hogy nézz ki magadnak egy frizurát ami tetszik, és csináltasd meg azt, de mondd a fodrásznak, hogy ami le van törve, azt vágja le mindenképp.

A hajnövesztésre van egy nagyon jó módszer, ez a ricinus olaj használata. 200 forintért lehet venni gyógyszertárban. A használata pofon egyszerű, egy kis pohárban megmelegítesz egy kicsit belőle, rákened a hajtőre és jól belemaszírozod a fejbőrödbe. Becsavarod a hajad törölközőbe, vársz 2-3 órát és utána lemosod (2-3szor kell samponozni). Pár hónap alatt szépen elkezd nőni a hajad. Ezt amúgy elég heti 1-2x csinálnod.

Emellett, sok vizet igyál meg, az szépíti a hajat, és egyél sok gyümölcsöt meg zöldséget, állítólag ez is befolyásolja a haj szépségét.

És ezek mellett nyugodtan vasalhatod a hajad, csak vegyél hozzá hővédőt, van sokféle belőle, nézz szét google-n hogy melyik milyen, azt válaszd ami neked tetszik. Emellé hajpakolást sem ártana venned esetleg a fekete tubusos gliss kur az ami jó lenne, mert az szépen ápolja a hajat, nem lesz töredezett. Van hozzá egyébként spray is, az is jó :)

2012. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a gyors válaszodat.:)

Mindenképpen kiprobálom a ricinus olajat.:)

Még egy kérdésem lenne, nem tudsz valami jó,és ténylegjó hövédöt tapasztalásbol,vagy esetleg hallásbol?

2012. okt. 17. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!