Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mióta dauer-t tettünk a...

Mióta dauer-t tettünk a hajamba állandóan begöndörödik. Szerintetek mit lehetne tenni, hogy ne legyen göndör? A fufru szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt (kb. 2.3 éve) tettünk a hajamba dauer-t. [Ha valaki nem tudná, gödört.] Az én hajam mindig egyenes volt s ezért göndörítettem be mert már túl egyhangú volt. De most már kicsit meguntam. Amikor kivasalom rá pár órára begöndörödik.. Ha bármi víz éri akkoris. Most hogy levágattuk a végét jobb. Már csak a fufrummal kéne kezdeni valamit. Hosszú és féloldalas. Azon gondolkoztam, hogy nem-e állna jól ha fufrut csinálnék. De úgy hogy onnan oldalról jönne. Szerintetek hogyan lehetne a hajam egyenes? Jó ötlet szerintetek a fufru?
2012. okt. 15. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Biztos, hogy csak ez az egy összefüggés van? Nekem is egyenes hajam volt, aztán középiskolában elkezdett hullámosodni. Most természetes hullámos. Genetika. :)
2012. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!