Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudnék olyan lányokkal...

Hol tudnék olyan lányokkal ismerkedni, akiknek úgyszintén olyan bajuk van, hogy nagyon szeplősek?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne ha valakivel tudnék beszélni akivel egy cipőben járok, de senki nincs olyan = ( Esetleg valami weboldal? Köszi előre.


Egy kis ízelítő ""Rólam"" hogy milyennek kell elképzelni:


[link]


tudom hogy ez sok...... :(


Dorca


2012. okt. 16. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan már, azon a képen egy tök jó csaj van. Tényleg sok a szeplő, de megszokás kérdése. Még mindig százszor jobb, mintha hatalmas füleid lennének, vagy kövér lennél tökéletes bőrrel...


Egyébként fogadni mernék, hogy a túl sok napozás miatt is lehet ennyire sok szeplő. Télen biztos halványabb!

Amúgy vannak akik mindenféle citromos izével halványítják, de nem tudom milyen eredménnyel.


Mellesleg én is szeplős vagyok, ha nem is ennyire, de nagyon. Arcon, vállon és karon is. De kicsit örülök is neki, mert annyira világos lenne egyébként a bőröm. A vállam nem volt szeplős, de egy leégés következtében az lett, olyan sötét szeplőkkel nekem is...

2012. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen szeplők a túl sok nap miatt vannak. Az ilyet minden nap naptejjel kéne kenni ha kimész, idővel halvánnyá válna, nálam is így volt, mostmár szinte egybeolvad a bőrszínemmel, így nem is nagyon látszik. Egy jó alapozóval meg szinte észrevehetetlen.
2012. okt. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! nem tudnál magadról képet küldeni?
2012. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem akarok nagyon magamró képet felrakni. Azért mondtam hogy'ízelítő' :)
2012. okt. 17. 17:05
 5/5 Ezt nem irom ki válasza:
szia..:)..szivesen beszzelgetnek veled:)..van facebookod?:*..bocs de en sem szeretnek magamrol kepet feltoltni
2012. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!