Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség, béna a szemöldököm...

Segítség, béna a szemöldököm és kicsi a homlokom!?

Figyelt kérdés

Szóval. Sajnos eredetileg ilyen szögletes a szemöldököm, mint a képen látható lánynak:

[link]

Csak az a baj, hogy nekem még sokkal vastagabb is. És sokszor mondják rám, hogy ellenszenves vagyok, mert rondán nézek, csakhogy nekem ilyen az eredeti nézésem, a szemöldököm miatt, mert ugye a belső vonalban már lefelé hajlik és ettől lesz olyan, mintha mindig mérgesen néznék...annyira gáz :S

Mit tegyek? Szeretném, ha nekem is normális, egyvonalú szemöldököm lenne, amitől nem tűnik mindig úgy, mintha meg akarnék ölni másokat a tekintetemmel!

A másik baj meg az, hogy nagyon kicsi a homlokom. Esetleg arra gondoltam, hogy a hajam vonalát fentebb tehetném, szóval esetleg leborotválnám azt a pár centit, hogy nagyobb legyen a homlokom. De én béna vagyok, szóval magamnak elrontanám. Ezért szerintetek egy fodrász meg tudná ezt csinálni? És amúgy lehet, hogy hülye kérdés, csak a hajunk is olyan, mint a szőr, hogy ha pl. legyantáznám a hajamat, akkor előbb-utóbb a hajhagyma is visszafejlődne és megint nőne ott a hajam, így életem végéig, vagy ameddig nagy homlokot akarok, szőrtelenítenem kell a hajamat, vagy ott ha egyszer kigyantázom a hajhagymát, sose nő vissza a haj?

Előre is köszönöm.

15l


2012. okt. 16. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

A szemöldöködet kozmetikusra bíznám.

Viszont ezt a hajborotválós/gyantázós dolgot felejtsd el, mert nincs értelme. Nekem is alacsony a homlokom, de nem értem, hogy ez miért lenne akkor gond, hogy a hajadtól is megszabadulnál érte részben? Inkább találj egy előnyös frizurát, amivel jól nézel ki. Ez egy adottság, ha kerek fejformád lenne, azt is csak optikai csalással tudnád nyújtani. Ugyanez a homlokod is :) Ne aggódj ezen.

2012. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

És amúgy a kozmetikus mit csinálna a szemöldökömmel? Mármint ha kiszedi, utána hogy csinálja meg, hogy ne ívesen nőjön vissza, hanem egyenesen?

2012. okt. 16. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szeretnének szögletes szemöldököt, többek közt én is. Egyszer szánd rá magad és szedesd ki egy kozmetikussal, mondd el neki a problémád. Nem drága. Aztán a későbbiekben te is tudod formázni magadnak a minta alapján, ahogy kiritkította. Ha keskenyebb lesz a szemöldököd, optikalilag nagyobbnak fog tűnni a homlokod is. Semmiképpen ne gyantázd ki a hajad, nagy butaság. Hogy fog kinézni majd, ha borostásodik a homlokodon? Márpedig fog. Látogass el egy jobbacska fodrászatba, ott találnak az arcodhoz, homlokodhoz előnyös frizurát. Ne kisérletezzél a gyantával.
2012. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. okt. 16. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha frufrud lenne? Akkor nem látszana az alacsony homlokod és a szemöldököd egy részét is eltakarná.

Nekem pont az volt a bajom a szemöldökömmel (többek közt), hogy nem elég íves, úgyhogy én tetováltattam egy íveset, és a tetováláson kívül eső szálakat kiszedem. De ez egy életre szóló döntés, úgyhogy ezt egyelőre nem ajánlom, csak ha kicsit idősebb leszel.

2012. okt. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A frufru nem áll jól :|

Pont nyáriszünet végefelé vágattam frufrut, mert azt hittem, majd milyen király lesz...a fäszt, nagyon nagyon gáz lett....szóval azóta állandóan csatolgatnom kell. :S

Szóval mostmár nagyon megbántam, hogy levágattam a frufrumat...

2012. okt. 17. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!