Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek csúnya a szemöldök...

Szerintetek csúnya a szemöldököm? :/ képpel 12/L

Figyelt kérdés

kiszedtem és sztem elég szar lett :/ sztetek?

ui: a szememmel ne foglalkozzatok mert álmos vagyok és azért nézek ilyen furin :D


[link]


2012. szept. 29. 01:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem túl szabályos, de semmi különös.
2012. szept. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ilyen közelről szerintem nem lehet megmondani, egész arcodat látni kellene hozzá...
2012. szept. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
egész arcosat nem akarok felrakni, de ha mondjuk elmegyek kozmetikushoz akkor ő meg tudná csinálni széppé?:)
2012. szept. 29. 04:44
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit eltér, de nem annyira szembetűnő. Azt viszont látom, hogy alul (kb 1 centis sávban a szemöldököd alatt) pár kósza szálat kihagytál. ahhoz képest, hogy 12 vagy nagyon jó lett! Én ennyi idősen nem tudtam volna így megcsinálni :)
2012. szept. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus tuti meg tudja csinálni és ráadásul csak pár 100 forint. Amúgy én vastagabbra hagynám kicsit, nekem a nagyon vékony szemöldökök nem jönnek be...
2012. szept. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szép ez, nincs vele semmi baj. Nem túl vastag és nem túl vékony. Ügyi vagy :)
2012. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is majd legközelebb kozmetikushoz menj el.A szemed viszont nagyon szép.:D
2012. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok bocsi ,hogy írtam a szemedet.De tényleg nagyon tetszik szóval muszáj voltam.:)
2012. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egész arc nélkül nem lehet megmondani, mert arcformához kell illeszkednie leginkább.

Ahogy látom, az egyik beljebb kezdődik, mint a másik, az íve sem egyforma megközelítőleg se, túl vékony, túl hosszú talán, a szálakat is vágnám kicsit és ott is maradt pár helyen. :D

Szerintem most ne piszkáld 1-2 hétig, és kérj időpontot a kozmetikusodhoz. Aztán ha egyszer jól megcsinálja, könnyebb utánaszedni otthon, 1-2havonta elmész megcsináltatni, és akkor okés lesz. :)

2012. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
aaarohadt deszép szemed van :O*-*
2012. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!