Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszerre házi gyógymód?

Miteszerre házi gyógymód?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 20:30
1 2
 1/14 gelazso ***** válasza:
tisztitani vizzel és talán egy kis puder. ha érett kinyomni
2012. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát de nyomom de fáj:s meg sok apró van.. :(
2012. okt. 14. 20:36
 3/14 anonim ***** válasza:
a miteszereket nem lehet véglegesen eltüntetni. Mindenkinek van. Havi egyszer nem árt kitisztítani mivel sokszor ezekből lesznek a pattanások. Ha teheted hagyd kozmetikusra.
2012. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kozmetikus mennyiért csinál ilyen kezelést?
2012. okt. 14. 20:44
 5/14 anonim ***** válasza:
itt falun 1500 Ft egy ilyen havi szintű tisztítás baráti alapon.
2012. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyél kiskanál élesztőt minden nap. Tisztul a bőröd tőle, csökkenti a miteszereid számát. És amit még tanécsolok, soha nem érj az arcodhoz, ha nem mostál kezet előtte, bizd kozmetikusra magad mindenképpen havonta egyszer.
2012. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Nekem akkor múlt el amikor hagyma csírát kezdtem el enni


Nem ezért kezdtem el enni de volt egy ilyen mellékhatása.

2012. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a tini kezelés (nincs arcmasszázs) Bp-en kb 3000-4000 vidéken biztos olcsóbb de az 1500 az túlságosan baráti még egy vidéki kozmetikus sem fog annyiért vállalni ha nem ismerős.
2012. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én most szenes arcpakolást használok erre és tökéletesen jó. A "Hogyan legyek jó nő" c. műsorban láttam, csak én kicsit felturbóztam saját szám íze szerint (ha szabad ilyet mondanom :D), mivel láttam hasonló szenes arctisztítót egy bioboltban is. Tehát én úgy csináltam ,hogy vettem kakaóvajat, ezt kicsit megolvasztottam (30 fokon olvad), és beletettem az előzetesen kis vízben feloldott szenes tablettákat és egy kis mézet. Ezt összekutyultam (nem áll össze teljesen) és fel az arcra. Nagyon jó, mert egyszerre többet csináltam egy kis tégelybe, így mindig ott van, akár minden napra is, de mégsem maszatolok össze állandóan mindent, ahogy ezt tenném, ha napi szinten kellene kikevernem a pakolást. Nekem nagyon bevált, a kakaóvaj puhítja az arcom, a méz fertőtlenítő hatású, a szén meg összehúzza a pórusaim, azóta egy darab pattanásom sincs.
2012. okt. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó köszi nagyon! én is szoktam böngészni a Hogyan legyek jó nő oldalt de még ezt nem láttam. Mindjárt meg is nézem :)
2012. okt. 16. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!