Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hi! Az tenyleg baj ha valaki...

Hi! Az tenyleg baj ha valaki 2 naponta mossa a haját?

Figyelt kérdés

muszaj 2 naponta mosnom ugyanis nagyon nagyon zsiros lesz 2 nap utan.. mar a szaraz sampon is a 2. napon segit utana meg kell mosni..es azt hallottam hogy ettol kihullik a haj ha 2 naponta van mosva..tenyleg igaz? :( nektek mi a velemenyetek errol?

(kulonben ha megmosom nagyon szep sejmes meg dus de csak 2 napig)



2012. okt. 14. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is meg kell mosnom minden 2. nap, különben nem lehet hajnak nevezni a hajamat, csak valami zsíros gobnak. Pedig nem vagyok tini... Próbálkoztam a ritkább hajmosással, mert azt mondják hogy akkor biztos nem fog annyira zsírosodni, hát nem jött be. Muszáj megmosnom ha ki akarok menni az emberek közé :)
2012. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
koszonom valaszodat! akkor nem csak en vagyok igy ezzel. de remelem nem fog ez miatt kihullani a hajunk..
2012. okt. 14. 10:53
 3/11 anonim válasza:

Szia!

én minden nap hajat mosok.. És ez már évek óta így van. Egyáltalán nem hullik a hajam ,sőt annyira dús :D A fodrászom is mondta ,hogy tök szép hajam van, erős szálú és nagyon sok :D

2012. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem pont akkor hullott (de valami istentelenül) a hajam, mikor nem mostam két naponta. Én sem értem.

1. voltam :)

2012. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem az utóbbi két hétben kezdett el nagyon hullani a hajam és már egy jó ideje én is két naponta mosom. Lehetséges, hogy emiatt.
2012. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is 2 naponta mosom, pedig akkor még egyáltalán nem néz ki vészesen, csak egyszerűen utálom, ha nincs "frissen mosott haj" érzésem.

18/L

2012. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is könnyen zsírosodik a hajam, de múltkor amikor estt az eső nem volt nálam semmi, így eláztam nagyon, hazamentem, nem érdekelt, hogy eláztam meg se fésültem a hajam csak másnap reggel, és nem volt se zsíros se semmi, ez jót tett neki nagyon :)
2012. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én naponta mosom mert muszáj... évek óta... és semmi baja nicsn a hajammnak
2012. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hosszútávon jobba jársz, ha nem 2naponta mosol hajat, illetve a zsírosodás is azért kezdődik el a 2. napon, mert a fejbőröd hozzá van szokva, hogy megmossák. Szerintem próbáld meg kitolni 3-4 napra a hajmosásokat, sokkal egészségesebb és a fejbőröd is át fog állni, nem lesz hamar zsíros.

Nekem a hosszú, hullámos, sűrű hajamat nem is lenne erőm megmosni 2naponta, szerintem az egyenértékű lenne egy kínzással. Én hetente 2x mosok hajat, bőven elég, semmi baja nincs, mindig ápoltan néz ki...

2012. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ja az igaz.de felgummizni nem fogom.
2012. okt. 16. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!