Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg igaz, hogy nem egészsé...

Tényleg igaz, hogy nem egészséges 2 naponta hajat mosni? Miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 05:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert érzékennyé teszi a fejbőr és a hajszálakat is szárítja,bármilyen kímélő is a samponod.
2011. márc. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Ha sűrűn mosod,akkor lehet ettől korpás a fejed,vagy éppen állandóan zsíros a hajad. Azonfelül minden hajmosószer vegyszer,ami árt a fejbőrödnek és a hajadnak. A hajszárító és a hajvasaló még jobban roncsolja a hajat.
2011. márc. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen rossz. Ha olyan samponnal mosod, amiben nincs szulfát, akkor nem szárítja ki, vagy moshatod csak balzsammal is. Ismerek olyat, aki csak balzsammal mos hajat minden nap, és egészséges térdig érő haja van. Az igaz, hogy a vizes haj sokkal könnyebben sérül, úgyhogy nagyon óvatosan kell vele bánni. Meg persze nem szabad hajszárítózni. Sokáig én is 2 naponta mostam, és semmi baja a hajamnak. Most heti 2x mosom, mert hidegebb van és lassan szárad.
2011. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vok és hosszú hajam van. Heti 3szor kell mossam, mert különben elég zsíros lesz. Meg igaz, hogy az is betesz neki, hogy szoktam edzeni és akkor mintha jobban zsírosodna.


Tudnátok ajánlani valamit mivel mossam?

2011. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a háziszappan eléggé szárítja a hajat, meg a ricinus olaj is, bár utóbbi macerás.
2011. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiúnak válaszolok!Használj pakolást vagy kondícionáló spray-t.Jót tesz a hajadnak.
2011. márc. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a pakolás meg a spray mit jelent? Még nem csináltam ilyet.
2011. márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
esetleg tudna még valaki ajánlani egy olyan sampont amitől enm zsírosodik a hajam? mert 3 naponta kell hajat mostnom, mert 3.napra már zsíros lesz...:S lehet h a mindennapi hajvasalás miatt..
2011. márc. 31. 05:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!