Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vizes hajra is használhatom a...

Vizes hajra is használhatom a hajvasalót?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy hajmosás után ha nem száritom meg hanem elkezdem kivasalbni hajvasalóval akkor ugyanugy kivasalodik? és megis szárad közbe? azértis kérdem mert vettem egy hajegyenesitő krémet amin az áll hogy nedves hajra dörzsölje be majd vasalás....akkor az száraz hajra nemis jó? :/

2012. okt. 13. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nedves hajat nem vasalunk.

A krémet bedörzsölöd, megszárítod a hajadat, majd vasalod!

2012. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dörzsöld bele nedves hajba, de annyit, hogy ne zsírosodjon és a hajtöveket próbáld kerülni. ha kész vagy a krém felvitelével, akkor hagyd megszáradni, vagy mégjobb ha megpróbálod nagyjából kiszárítani a hajat körkefével és hajszárítóval. ha teljesen megaszáradt a haj, csak az után kezd el vasalni, mert ha vizesen mész rá, akkor teljesen tönkreteszi a hajat. remélem segítettem. :)
2012. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, és köszönöm :))
2012. okt. 13. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de megkérdezhetem, hogy mi a neve a krémnek?
2012. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
persze :) nivea straight&easy hajegyenesitő krém
2012. okt. 14. 09:24
 6/6 anonim válasza:
nekem olyan vasalóm van amivel vizes hajat is lehet vasalni. Mondjuk sokkal jobb és tartósabb az eredmény ha szárazon vasalod. :)
2012. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!